Haber Merkezi

16/11/12

Gazze Afyonu

 

 

 

İsrail çoktan Gazze’den çekilmiş, orada tek bir Yahudi kalmamış,

Gazze yönetimi okul, yol, hastane yapacağına « direniyor ».

Neye karşı direniyor ?

Soran yok.

İsrail halkına neden sürekli saldırıyor, bilmek isteyen yok.

Hafta sonu, 48 saatte 120 roket

Bunlar şiddet değil

Normal.

Medya uykuda,

Cihatçılar mutlu,

Abilerden tık yok, kardeşlerine kaşınmayın demiyorlar.

Şerefsizler, karılarının, çocuklarının arasına saklanıp fırlatıyorlar füzeleri,

Atış mahaline saldırı olursa ölsünler diye.

Abilerden gene tık yok. Yapmayın günahtır demiyorlar.

 

***

 

İsrail nihayet misilleme kararı alıyor, halkına saldıran kanlı teröristlerin elebaşını vuruyor.

Bakın işte bu şiddettir.

Özgür basın birden uyanıyor,

Masum « şehit» için ağlıyor,

Nefret seli her zamankinden daha da güçlü akmaya başlıyor.

Yahudioğlu ne cüretle halkını koruyabilir ?

O oturacak, ölümü bekleyecek.

Türk şehitleri her gün ölürken horul horul uyuyanlar, birden kuduruyor,

İstanbul, Ankara, Malatya, Konya, Kayseri…

Ümmetin « yiğit bir evladının » şehit düşmesinden duydukları acıyı paylaşıyorlar.

Dışişleri Bakanı « insanlık suçu » diyor,

Cumhurbaşkanı Gazze’de ikiz çocuk taşıyan hamile bir kadının öldüğünü söylüyor.

Tesadüfe bakın, aynı gün Hamas’ın öldürdüğü üç çocuklu Mirah Scharf’da hamileydi.

Ama o sayılmaz. Çünkü Yahudiydi.

İnternet forumlarında tüm Müslümanların görevi olan Cihad farzını üstlenen  Gazze mücahitleri için duaya çağrılar mı istersiniz, Yahudiye lanet mi istersiniz, her türlü pislik akıyor,

Çamur deryası köpürüyor.

 

***

 

Neyse ki her işte bir hayır vardır.

« Kardeşlerimiz » sayesinde gündem değişti !

Neydi o moral bozucu konular…

Ölüm oruçları, artan Kemalist muhabbetler, Türk şehitleri, Suriye’de oluk oluk akan kan…

Üstelik güzel haberler geliyor kardeşlerden,

« El yapımı » olmayan Fecr-5 füzeleri, kanlar içinde minik Yahudi bebeği, Tel Aviv’e ulaşan füze…

İrancık baya güçlenmiş.

Sitenin biri haberi duyuran yazısına şöyle başlıyor :

« Allahuekber… ! Allahuekber… !  Allahuekber… ! » 

Çalsın sazlar, oynasın kızlar,

Bu afyonla kafayı bulmaya devam.

 

 

Alegresse Delail

 

 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
Yehuda Beit - Halachmi
05/06/13 11:30
ASAGIDA YORUM YAPAN YAHUDI DUSMANLARINA.... YALAN DOLAN PROPAGANDALAR HAKIKAKATLERI GOREMIYECEK KADAR GOZLERINIZI KORLESTIRMIS. ISRAEL SADECE KENDINI SAVUNUYOR .EGER GAZZE'DEKI CANILER GIBI SADECE INSAN OLDURMEK MAKSADIYLA DAVRANSAYDIK,GAZZE'DE TAS USTUNE TAS KALMAZDI. BUNU HERKES BILIR, BIZ INSANIZ GAZZEDEKI CANILER GIBI DAVRANMAYIZ. ASAGIDA ISRAEL HAKKINDA ZEHIR DOLU YORUMLARI OLANLARA BIR CIFT SOZUM VAR. KOPEKLERIN DUASI KABUL EDILSEYDI GOKTEN KEMIK YAGARDI. ISRAEL DAVASINDA HAKLIDIR. EGER DUSMANLARIMIZ BARIS ISTEMIS OLSALARDI COKTAN OLURDU. DAVRANISLARI ILE ISTEDIKLERI BARIS'IN ISRAEL'in YOK OLMASIDIR. BUNADA HIC BIR ZAMAN KAVUSAMIYACAKLARDIR.
ebubekir
22/11/12 08:26
Gazzelilere teknoloji ödülü verilmeli:))) Çünkü "Sim"in düşünce tarzıyla çimento, kum, kireç, tuğla, briket ve çubuk demirden füze ve bomba yapabiliyorlar (!):))))
KAHRAMAN TÜRK MİLLETİ
20/11/12 15:23
“Müslümanlar Yahudilerle savaşmadıkça kıyamet kopmaz. Bu savaşta Müslümanlar Yahudileri öldürürler. Hatta bir Yahudi taşın, ağacın arkasına gizlenir. Bunun üzerine o taş, o ağaç, “Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu! İşte arkamda bir Yahudi, gel, onu öldür” der. Yalnızca Garkad bir şey söylemez. Zira o, Yahudilerin ağaçlarındandır.” Yukarıdaki hadisi şerifte belirtilen gün başta sayın israil başbakanı olmak üzere sayın başkan obamanın destekleri ile iyice yaklaşmakta olup sizlere dikmekte olduğunuz gargad ağacı çalışmalarında başarılar dile korkunun ecele faydası olmadığını hatırlatır aklınızı başınıza almanızı tavsiye ederiz.
Sim
19/11/12 19:50
Sayin Ebubekir, Israil'in insaat malzemesiyle ilgili sorunu bunlarin bomba ve roket yapiminda kullanilmasidir. Buna ragmen Israil, uluslararasi örgütlerce tasdiklenen projeler dahilinde gerekli malzemelerin girisine Haziran 2010'dan beri izin vermektedir. Yeter ki Hamas halki icin birseyler yapmak istesin. Ayrica, bildiginiz uzere, Iran'dan Fecr-5 füzelerini Gazze'ye getirebilen bir yönetim cok isteseydi insaat malzemesi de getirirdi.
ebubekir
19/11/12 16:26
Gazze yönetimi okul, yol, hastane yapacağına « direniyor ». demiş yazar. Gazze'nin İsrail tarafından abluka altında olduğu, inşaat malzemesinin dahi sokulmadığı bilgisiyle çelişmiyor mu?
Hanzala
17/11/12 23:56
Yahudilerin cehennemde kızarması çok bereketli olacak :D
AB
17/11/12 18:29
When in doubt blame the Jew. 21 yuzyilda hala gecerli. Yerel yonetim Hamas in hic bir sorumlulugunu yerine getirmedigi Gaza da hala suclu Isreal.
Adınız
17/11/12 15:03
Hanzaladan hanzoca bi yorum..öyle öğrenmiş garip..papağan gibi tekrarlamak zorunda..
gerçek
17/11/12 12:43
israil kendisine saldırılmazsa ...saldırmaz....topraklarının her metre karesine atılmış roketler var...halkını korumak zorunda......şu dünya kamuoyuna bakın bi taraf hamas terör örgütünü kolluyan iki devlet var..kendi terörle uğraşırken diğer ülkenin teroristine destek veren..devlet.. diğerleri ise dünyanın geri kalanı olan bi taraf israili haklı buluyor...
Hanzala
17/11/12 12:24
Bugün sabah birilerinin evimizin kapısına attığı tekmelerin sesiyle uyandım. Babam çanakkalede şehit olduğu için kapıyı annem açtı. Birden kabadayı tipli, silahlı adamlar annemi kargış ederek içeriye daldılar. Hepsinin gözü dönmüş, odalara saldırıyorlar. Mutfağa, salona, yatak odasına. Heryerin, herşeyin altını üstüne getirdiler. Durun ne yapıyorsunuz demeye kalmadan annemi tutup 'bu ev bizim' diye yaka paça dışarı çıkarıyorlar. Alnıma silah dayayıp beni etkisiz hale getiriyorlar. Bende o anda elime ne geçtiyse, vazoyla kafalarına, tavayla, terlikle, soba borusuyla... Tam bu adamları tepelemek üzereyken, birde ne görüyüm? Bir muhabir elinde kamera... Birden onlar mazlum ben zalim oldum...
Mentes Azuz
16/11/12 23:32
Sayin Alegresse'i kutlarken 1-2 duzeltme yapayim. Tel-Aviv ve Yerusalayim civarina dusen roketler Fecr-5 degil. Hamas'in gelistirdigi henuz adi konmayan Kassam'in gelistirilmis sekli. Ustelik uzaktan kumanda ile yollayabiliyorlar.Fecr fuzelerinin buyuk cogunlugunu ISK daha ilk gunden sakladiklari yerde vurdu. Bu savasta Israel istihbaratinin cok buyuk basarisi goze carpiyor. Vurduklari noktalar hep stratejik onemi olan yerler. Bu aksam Hamas'in onemli bir lideri daha vurulmus. Anlasilan duygulariyla yazanlar mantiktan uzak kinamalarina devam edecek. Bu gibi durumlarda soylenenlere fazla kulak asmamak gerekir.
Dr. Zeki ŞAHİN
16/11/12 21:52
Sevgili Alegresse Delail, "Türk şehitleri her gün ölürken horul horul uyuyanlar, birden kuduruyor," ifadeniz herşeyi anlatıyor.... Bizim hislerimize siz tercüman olmuşsunuz... Utandım.... Bizim millet için.... Sevindim.... Bizi çok iyi anladığınız ve anlattığınız için.... Teşekkürler..... Ne diyebilirim? saygılarımla.

Haber Merkezi