Haber Merkezi

28/05/12

TÜRKİYE NEREYE GİDİYOR ?

                                    

Ahmet Metin Güllü - G.Antep

Geçtiğimiz günlerde Hz.Muhammed'in doğum tarihi olarak kutlanan kutlu doğum haftası dahilinde yapılan çeşitli mitig,konferanslarda meydana gelen bazı olaylar akıllarda soru işaretleri bıraktı. 


Örneğin yapılan mitinglerde yeşil hilafet bayrakları açılması,kadın-erkek ayrı olması ve katılan bayanların tümünün siyah çarşaflı olması ve bu mitinglerde yapılan konuşmalar,anonslar ve kalabalık tarafından atılan sloganlar yapılan bu organizasyonları biranda laik düzen ve israil aleytarı bir organizasyona dönüştürdü. 

''Güz Bitecek Yaz Olacak 
 Gazze O Zalimlere Mezar Olacak 
 Tekbir-Allahu Ekber'' 
İşte bu anonslar kalabalığı galeyana getirerek apaçık bir Yahudi-İsrail düşmanlığını körükledi. 

 

Mardin Kutlamaları...

 

 


1948 yılında kurulan ve ilk tanıyan ülkelerden brisi Olan Türkiye'nin İsrail'e karşı yapılan hakaret-küfür-nefret ve düşmanlık dolu anonslara malesef ne müdahale edildi ne de soruşturma açıldı. 
64 yıldır kendisini her alanda kanıtlamış olan İsrail Devleti'nin meşruluğu Türkiyede bazı gruplar tarafından tartışılır durumda. 

 

 

Öte yandan Türkiyedeki islami kanaat önderlerin yazdığı kitalarda-verdiği demeçlerde '' Ki O Kudüs Şimdi Tutsaktır,Mahsundur,Mazlumdur, İslam DÜnyasının alnında bir lekedir" Yorumları da bu düşmanlığı arttırıyor, terörist eylemlere davetiye çıkartıyor. Ve devlet gene ne müdahale ediyor ne de bir soruşturma açıyor.

 

Şanlı Urfa Kutlamaları....


Çeşitli dini vakıf-kuruluşların ücretsiz olarak dağıttığı dini içerikli kitaplarda '' Yahudiler Öyle Hasıd Öyle Kıskanç Öyle Düşmancıldırlar ki Onlardan Kesinlikle Uzak Durulmalı,Ürünleri Tüketilmemeli, Kullanılmamaılıdır'' Yazıyor. 

Oysa daha bu hafta Everestde zirveye ulaşmasına 250 metre kalmasına rağmen birinciliği elinin tersi ile itip donmak üzere olan Türk arkadaşı Aydın Irmak'ı Sırtına Alıp Kampa Kadar Taşıyan Sırf bu yüzden el parmakları donan ve kesilme tehlikesi bulunan Yahudi dağcı Nadav Ben Yehuda insanlık dersi verdi.Ama bu çevreler akıllarındaki hedefleri uyguyabilmek,militan yetiştirmek,ekonomik çıkar elde etmek için bu gerçeklerin üstünü örtüyor. Yapılan bu israil-Yahudi aleytarı olaylar da malesef halkın büyük bir bölümünde yankı buluyor.Öte yandan Türkiyede yaşayan bu dini öne çıkaran ve artarak devam eden olaylar laik çevreleri de ürkütmeye başladı.Orduevlerine sakallı,cübbeli,sarıklı girme yasağının kaldırılması,yaz tatilinde kampa gidecek olan ilköğretim ve lise öğrencilerine kız-erkek ayrı kamp programlarının yapılması,bir lise müdürünün kız  ve erkek öğrencilerin birbirine 15 metreden fazla yaklaşmasını yasaklaması bizim aklımızda şu soruyu uyandırıyor : 

 


Türkiye Nereye Gidiyor..? 

 


 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
TAHSİN
02/08/14 14:51
Peygamberinin doğum kutlamasını yapması suçmu sen kendini akıllımı sanıyorsun adi sanamıkaldı.beyin özürlü olan sensinki bu yorumu yapmışsın nerden biliyorsun benim aç olduğumu haysiyetsiz senin sülaleni satın alacak servetim vardır belki
maxido
31/07/14 19:25
Nereye gidiyoruz söyliyeyim; aslımıza, müslüman kimliğimize geri dönüyoruz.birde herşeyi biliyorsunuz fakat bizim yahudilerle siyonistleri ayırdığımızı daha doğrusu samimi yahudilerin sizlerle aralarına mesafe koyduklarını yaptıklar gösterilerden , bazı yahudi profların sizin zulmünüze yeter artık dediklerini bilmiyorsunuz. sizi hitlerde, ispanyol zulmunden kaçan insanlarken şimdi zulmediyorsunuz.. yahudi değil budist olsanız, hatta MÜSLÜMAN DAHİ OLSANIZ FARKETMEEEEZ. akpartinin suriye başkanı esed e gösterdiği tepki beni haklı çıkartacaktır.siz zulmettiğiniz sürece ben bir müslüman olarak asla sizin masum olduğunuza inanmayacağım.istediğiniz kadar bilimde ileri gidin , istediğiniz kadar basını elinizde tutun, istediğiniz kada einstain lar çıkarın zulmettiğiniz sürece karşınızda olacağız.Savaşabiliyorsak savaşırız, maddi yardım yapabiliyorsak maddi yardım yaparız, sözle tepki veriririz, Bizim derdimiz asla yahudiler değil , derdimiz çocuklara kadınlara zulmeden, elindeki füzelerle, f 16larla, merkava tanklarıyla savaşıpta karşısındakilere savaşmak için bir tüfeği vermekten korkan siyonistlerle yada her nederseniz deyin bu tip insanlarla.Orta çağda bile kimi zaman rakibine savunma şansı verilirdi.
GERÇEK
08/01/14 10:25
muhammedin doğum yılı kutlamaları zekası kıt ahmak ve ebleh olan soytarıların uydurdukları bir şey.zaten kılıksızlıklarından da belli.bir avuç aç adam.
müslüman olanlardanım
02/05/13 16:50
mehmet metin güllü beyfendi yahudiysen yahudiliğinden bizene? biz Müslümanız ve elbetteki Müslüman bir ülkede yaşayacağz bu en normal olan şey.. Biz Osmanlı torunuzyuzz. Laiklik diye bir şey olmadan önce Osmanlı onca insanı 600 yıl nasıl yönetti? İslamla.. Ne zamanki İslam 'ı geri planda tutmaya çalıştılar işte türkiye bu kadarcık hale geldi, küçüldükçe küçüldü.. yahudiysen git yahudi olan ülkeye İSraile gidebilirsin, hiçbir Müslüman bir yahudiye heves değil ;) Yaşasın İslam, yaşasın Gazze!! BİZİM DAVAMIZ BÜYÜK!
Toryum
20/11/12 17:20
ali,korkaçak bir şey yok.fazla rüya alemine girmişin
ALi
20/11/12 13:44
Korkuyorum.cocuklarim icin korkuyorum,bir din devletine dogru gittigimizi görmemek icin körolmak.sagir olmak yetmez..cokta aptal ve geri zeakli olmaktata gerekiyor. cok hizli bir sekilde demokratik.laik cumhurriyeten islam devletine dogru yol aliyoruz.. korkuyorum.korkuyoruz.....
sinan caglayan
19/11/12 22:11
bizim yuhidilerle derdimiz yok...siyonistlerle ve onlarin katliamlarini onaylayanlarla derdimiz var...artik bizden size dost olmagacagini sizin ve bizim adimiza sevinerek soyluyorum.cunku sizlerden bize asla dost olmadi olmazda...Necat kardesim dogru soylemissin...onlara dogru gidiyoruz..Coxuklarimiza bile ilk sizi dusman ogretiyoruz.Yasasin Hamas lanet olsun siyonizm,kahrolsun israil.(siyonizmi tasvip etmeyen yahudilere saygi ve selam olsun.)
Yehuda Beit - Halachmi
24/10/12 08:57
Sn Necat.... Turk hukumetinin megaloman yoneticileri yuzunden,sifir problem derken cevresindeki tum komsulariyla problemleri olan bir Turkiyenin nereye gittigini goruyoruz.Arap'larla dostluk ararken dusmanlik buldunuz.
Necat AYDIN
14/10/12 11:47
Nereye gidecek Türkiye size doğru geliyor sizde biliyorsunuz bunu
hasancan
06/10/12 11:51
www.milligorus-forum.com.tr bakında ibret alın biraz
özgür yavuz
06/10/12 11:38
israil,!!! bir gün mutlaka bu yaptıklarının bedelini ödeyeceksin eğer sizin bir planınız varsa allahü tealanın daha büyük vardır bir gün mutlaka.!!!!
ahmet metin güllü
30/08/12 15:17
sevgili yahya israfil 1) ben hasturktv'den yada başka bir kurumdan para almıyorum bu 2) ben müslüman değil Yahudiyim 3) gercekler acı geliyor öyle değil mi .?
ramazan
27/08/12 15:25
israille ilişkisini koparan bir ülkenin güzel bir yere gitmesi beklenemez.
ahmet metin güllü
26/08/12 09:21
Sevgili Yahya Israfil 1) ben Hasturktv'den veya Baska Bir Kurulustan Para Almiyorum 2) Ben Musluman Degil Yahudiyim 3) Benim Turkiyeyi Sattigim Felan Yok,,Sadece Gercekler Size de Aci Geliyor
tusatoday
21/08/12 22:55
selam herkese boşuna yorulmayın..bildrbeg toplantılarını takip edin..2012.???
yeniosmanlı
17/08/12 10:15
sitenin ismini değiştir.
yeniosmanlı
17/08/12 10:10
türkiye gittiği yeri biliyor , sen nereye gidiyorsun
Yahya İsrafil
16/08/12 09:55
Görünüyor ki, bir kavga devam etmekte. Herkes kendi penceresinden bakınca haklı. Bende bir müslüman olarak bu Güllü kardeşin yazdığını ticari çıkarları açısından bir refleks olarak algılıyorum. Oda haklı. Sonuçta PARA. Ama başka değerleride paranın yanına koymak gerekir. Değerli editör kardeşim belki bu yazıma müsade etmeye bilir. Saygı duyarım. Güllü kardeşim, iman EbuBekir gibi malının tamamını tasadduk etmektir, olmadı Ömer gibi yarısını tasadduk etmektir. Olmadı osman gibi 3 te birini tasadduk etmektir. Olmadı gönlünden geçen bir kısmını tasadduk etmendir. Sadece parayı düşünüpte, sefalet içinde hayat yaşayan müslümansan eğer din kardeşlerini para karşılığı satmamandır. Yok benim dinim para diyorsan sana o dininde bol kazanç. Biz mazluma kol kanat germiş, din dil ırk gözetmeden, mazlumun, vatansızın yanında olmuş, onlara ekmek aş vermiş, vatan vermiş, ALLAH(c.c) yok olmasının istemediği için bizi vesile kılarak Yahudilere bir yudum nefes olmuş bir medeniyetin varisleriyiz. Bence burda kimse kimseye ispatlayack bir şeyi yok. Geçmiş ortada. Ve gelecekle ilgili herkesin kendi inancı var. Biz burda ne kadar kardeşim desekte, insanlar inancına göre zaten bir gelecek çizmişlerdir. Dolaysıyla yaşayıp öğrenmek belki çok ağır bedel olsada, yaşayıp öğreneceğiz ve gelecek nesiller öğrenecekler. Taki KIYAMETE kadar...
erroll
09/08/12 13:40
Gezmiye gidiyor
osmanlı
22/07/12 10:12
türkiye osmanlıya gidiyor ona hasret halifeliye gidiyor bütün müslümanların birleşmesine gidiyor şeriat ülkesine gidiyor çok azkladı rasullah sav dedik bir ülkede zulum 100 seneden fazla sürmez bu ülkdede zulmun bitme noktasıdı artık said nursi efendi dediki bu türkiye laik devlet 100 yaşını doldurmuyacak ve yine islam hakim kılacak dünyaya sizler yapın simdi insanları kışkırtmayı bizi savaşa sokmayı kadın yaşlı çocuk bebek demeden öldürün filistinlileri hesabı sorulur bu size yanınızda kalmaz
1897Basel'den sn.Editör'e..
06/06/12 18:31
Ok.Teşekkür ederim.Her daim aynı yerde sapasağlam olmanız temennisiyle.Bu yürüdüğünüz kutsal yolda,her türlü zorluklar ve engeller kolay ola.Başarılar.
webmaster - 1897 basel e
06/06/12 18:07
karşıyaa geçmedik hala aynı yerdeyiz :)Ne yazık ki şifreyi doğru girmezseniz yazılar kayboluyor. Dilerseniz uzun açıklamalı yazılarınızı email olarak gönderin makale olarak yayınlayabiliriz
Sn.Editör'e
06/06/12 11:24
Saygı benden..שלמה חיים
1897Basel
06/06/12 05:39
1897Basel sitede yayinlanmamış bir yorumunuz yok. Saygılar
1897Basel
06/06/12 00:50
Cevap bekliyorum sayin editor.
1897Basel
06/06/12 00:12
Rudolf'a hitaben yazdigim yorum ulasmadi mi,yoksa yayinlanmadi mi.Bilgi vermenizi rica ederim sayin editor.Ulasmadi ise tekrar gonderecegim.Yok ulasip da yayinlanmiyorsa....ehh caniniz sagolsun derim.
Alon
05/06/12 23:18
Rudolf , böyle birşey bize yakışmaz. Bırak onlar yaksın, kendi nefretlerinde boğulsunlar. Bu serseri takımını kudurtmanın en iyi yolu onları ti ye almaktır.
1897Basel
05/06/12 17:34
Sayın Rudolf..Öncelikle hemen belirtmem gerekir ki,şahsıma hayran olmanıza gerek yok.Hayranlık duymanız gerekirse eğer,ülkeme duymanız en doğrusu.Çünkü,bizler bu ülkenin ürünleriyiz.Bu ülke bizleri aldı,yetiştirdi.Tecrübenin,cesaretin,yenilmezliğin sırrını ve sabırın ne olduğunu öğretti.Tüm bunları öğrenmek,yaşama geçirmek ve de uygulamak meşakkatlidir,zordur.....***Bayrak yakma mevzuuna gelirsek eğer,bahsettiğiniz bayrakları almakla paranızı çöpe atmışsınız ne yazık ki.Bilir misiniz sayın Rudolf,hamam böceklerinin kafaları olmaksızın sekiz gün yaşadıkları bilim adamlarınca ispatlanmış bir gerçektir.Oysa aynı bilim adamları bazı insanların beyinleri olmaksızın bir ömür yaşadıklarını bilselerdi eğer,herhalde hamam böcekleri ile uğraşmazlardı.İşte,bu nedenledir ki,tüm yaşamını beyni olmaksızın sürdüren dünya görüşü sabitleşmiş ve tek bir yöne kilitlenmiş insanları manipüle etmeye çalışmak pek de geçerli değildir. Örneğin,beline bomba bağlayıp pazar yerinde kendini ve orada bulunmaktan başka suçu olmayan kişileri öldürmekle Allah’ın sevgili kulu olduğuna ve bu eylem sonucunda cennetlik olacağına inanmış bir kişiyi mümkün değil hiç bir teknikle manipüle edemezsiniz.Bayrak yakma fiili de bu manipülasyon tekniklerine dahildir.Ancak cahiller ve eğitimsizler bayrak yakar...Bizler ne cahiliz ne de eğitimsiz.Çok cefa çektik.Mısır Rameses’ten çıktığımız günden itibaren her daim yok edilme çabaları gördük.Soykırımı yaşadık.Amacım dezenformasyon yapmak değil.Amacım ve demek istediğim bizler,kimselere benzemeyizdir söylemini satırlara dökmek...Bizleri düşman belleyenlerin yorumlarını okuyorsunuz.Ne denli boş,ne denli cahilane yazılmışlar değil mi?.Ancak normaldir veya en azından ben normal karşılıyorum.Elif’in kağnısı veya Ali topu tut ile başlayan bir eğitim sonucunda bundan daha ilerisi beklenemezdi zaten...Ne denli yakışır ve ne denli cuk oturmuştur böylesi toplumlar için Marquıs de Condorcet’in....”Bilginlerin aydınlatamadığı toplumları,şarlatanlar aldatır” söylemi..Bu forumu yönetenler ve editörler “fikir özgürlüğü” kapsamında,bizleri düşman belleyenlerin yorumlarını kabul edip yayınlayarak bir asalet,cesaret ve demokrasi örneği vermektedirler...Bu özel ve çok değerli üç söylemi bayrak yakarak bizlerin kirletmeye asla hakkı yoktur.Biz her türlü hakareti,her türlü saldırıyı metanetle karşılayıp asla sessizliğimizi bozmadan doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam etmek zorundayız.Ve herkes,duysun,bilsin ve işitsin ki hiç bir güç bizleri gittiğimiz bu medeniyet yolundan çekip almayı asla başaramaz.Bugüne değin başarılamadığı gibi..Bugün her zamankinden çok daha güçlü,çok daha biriz.Yolumuza dikilecek cesareti gösterebilecek bir ülke veya ulus en azından bu gezegende yok..Kalın sağlıcakla.. שלמה חיים
ahmet metin güllü
05/06/12 09:53
Pardon yanlis yazmisim. Rudolf bence ayni hatayi biz de yapmamaliyiz..
ahmet metin güllü
05/06/12 06:39
Alberto bence ayni hatayi biz de yapmamali onlarin seviyesini inmemeliyiz..
ahmet metin güllü
04/06/12 17:28
Patagonya cevap bekliyorum.?
alberto petrini
04/06/12 11:47
hey rumuz pategonya sen pategonya vatadasligin vardir ozaman butun filistinlileri lutfen oraya gotur bizim yuzumuz ak bir millet olarak kalalim saygilar
rudolf
04/06/12 11:15
1897 basel gercekten ben sana hayranim neden dersen 3 ay evvel tam tesekullu donanimla arkamda bir beytari olarak tum benim dost arkadaslarim turk ve iran bayraklarini satin aldim ist dan tel aviv turk konsoloslugu onunde bayrak nasil yakilirmis cunku bayrak yakmaninda bir usulu vardir gel seninle beraber bunu gerceklestirelim saygilar senden cevap bekliyorum
Ahmet Metin Güllü
04/06/12 08:46
Asıl siz hayal dunyasından cıkın kurtlar vadısı ve ahmet davutoglunun osmanlı polıtıkaları ıcınde boguluyorsunuz.uretmıyorsunuz hep tuketıyuorsunuz ve halen bıze laf edıyorsunuz turkıyede sıcak para bıtınce yunanıstandan kotu olacak cunku uretmıyor. kullandıgınız malların % 95 yahudi malı yenı dunya boyle olucaksa ıyımıs..
1897Basel
03/06/12 21:36
Yusuf..Hayal dunyasinda yasamak da guzeldir.Sana soracagim sudur ki...Bayragimi neden yakarsiniz.Veya ben bu hafta 50-60 kisi ile birlikte Tel-Aviv'deki TC konsoloslugunun onune gitsem ve bayragini yaksam nasil olur?-Cevap vermeni bekliyorum....Not:-Inan,bu dedigimi yapabilecek donanima sahibim....BAYRAGIMI NEDEN YAKARSINIZ?
PataGONYA
03/06/12 17:55
Yahudi alemi hayallerde yaşıyorsunuz. Dünyayı AMerika, eu zannediyorsunuz. Yeni dünya kuruluyor, sizin göremediğiniz yerlerde. 5-10 sene daha bu kibirle yaşarsınız...Yavaş yavaş Söleceksiniz. Kötü bi tarih yazıyorsunuz. (Müslüman falanda değilim...) sadece filistinde insan lar ölüyor diye üzülüyorum, mavi marmara da, silahsız insanları 'one minute' için öldürdünüz. Kirli politikalarınız var. Dünyanın yüz karası bir milletisiniz.
yusuf
03/06/12 00:05
iran israil i sallamıyor derken israil le yatıp israil le kalkmıyorlar yada ahmedinecat sürekli israil hakkında konuşmuyor.iranlılar daha kendine güvenli bir imaj çiziyor türkiye de ise bilinçaltında hem yahudilere nefret var hemde mavi marmara ve filistin meselesinden kaynaklanan bir eziklik var.iran gemi göndermemekle en doğrusunu yapmıştır dış politika konusunda persler kolay hata yapmazlar.
1897Basel
01/06/12 19:56
Sevgili Yusuf..Shabat'a kadar biraz egleneyim dedim de demesine,ancak simdi sana ciddi bir sorum olacak...Hani Iran bizi sallamiyor dedin ya..Onunla ilgili..Iran Islam Cumhuriyetinde soz sahibi imam ve kadilar,aynen Mavi Mamara gibi bir cihad karari aladilar bundan bir sure once.Tum hazirliklar tamamlandi.Hatta Iran donanmasindan bazi gemiler de eslik etmek uzere hazirlandilar.Oysa aniden bu sefer iptal edildi.Neden mi..Iran sularinda,Tanin'in kucuk kardesi dolasiyordu.Kendini de bilerek teshis ettirmisti..Sonra mi..HICCC..Aynen sizlerin hava sahasinda ucan ucaklarimiza davrandiginiz gibi..
1897Basel
01/06/12 18:58
Yusuf...Komik olabilir ancak....Sen benim bayragimi yakarsan...Sen her cuma camii cikisi tum degerlerime kufur edersen....Sen teror ve teroristin yaninda olup beni yok etmek icin cabalarsan...Sen benden yalvar yakar satin aldigin teknolojiyi gizliden gizliye Irana peskes cekersen....Sen o ufacik beyninle cumhurbaskanima hakaret edersen....Elbet,o zaman cikacaktir birileri ve seni rahatsiz eden bu soruyu soracaktir..Tum bu yazdiklarim gerceklesmemis olsa,inan umurumuzda bile olmazsiniz.Nereye giderseniz gidin...Ancak bulasiyorsunuz.Cunku gebesiniz,eliniz mahkum..Ancak cabalariniz akintiya kurek cekme islevi ile aynidir.Sultaninizin gizli olarak gonderdigi iyi niyet elcisini dahi adam yerine koyup kimseler gorusmedi,Boynu bukuk gerisin geriye postalandi.
ahmet metin güllü
01/06/12 16:20
Ah ah sevgili halit sonmez siz kurtlar vadisini cok izliyorsunuz sanirim. Turkiyede 9 yahudiyi faili mechule gotururuz felan gibi hayal goreceginizi once birseyler uretin de su hic sevmediginiz israil ve yahudi mallarini tuketmeyin ulkenizde tv reklamlarini izlerseniz cikan her 20 reklamin 18 yahudi mali bence bunu dikkata alin :) iran israili sallamiyor ise vursun o zaman neden korkuyor sevgili yusuf.?
mordehay
01/06/12 12:46
Yusuf arkadas, turkiye nereye gidiyor dosdogru iranin ,suudi arabistanin yanina gidiyor,yurekler acisi bir haldesiniz artik degil yurumeye ayaga bile kalmaya mecaliniz yok bunu anlamak icin basininizi azicik takip ederseniz anlarsiniz Toraginiz Bol olsun AMEN
yusuf
31/05/12 22:05
hindistan nereye gidiyor yada rusya nereye gidiyor dese türkiye ne kadar komik olursa israillilerin bunu söylemeside o denli komik zira yorumları kendi ayarınızdaki ekonomik ve nüfus büyüklüğündeki ülkeler için yapmanız gerek.iran israil i sallamıyor adam yerine koymuyor ama biz malesef adam yerine koyuyoruz onlarda türkiye nereye gidiyor diyor:))hale bkagülermisin ağlarmısın.
halit sönmez
31/05/12 20:55
9 türk vatandaşı çoğunluğu kürt...biz etle tırnağız içimizdeki çatışmalar kimseyi ilgilendirmez..israil uzun vadede bu işden zararlı çıkacak bu aşikar.bu işin ucu türkiye deki 20 bin yahudiye kadar değecek eğer mhp iktidara gelirse.erdoğan o kadar yüce bir adamki istese israil in intikam çığlıklarıyla hareket eder türkiye de 9 yahudi faili mechule kurban giderdi.ama türkiye ve erdoğan bu işde asla kin ve nefretle hareket etmezler.
ahmet metin güllü
31/05/12 11:55
türkiye dış işleri bakanı mavi marmara konusunda israile diz çöltürdük dedi ama israil özür dilemedi ki bu nasıl diz çöktürme ayrıca tayyip erdoğan neden hala özel elçiler yollayıp arayı yapmaya çalışıyor sormak isterim size şabat şaom.? en azından isminizi değiştirin ya..
1897Basel
31/05/12 00:04
Anladim sabat salom..Bizlere bedel odettirmeden once,obur yanda 30.000 (otuzbin) kisiyi katleden PKK'ya bir odetin hele....biz de gorelim..Sayin Apo'yu el bebek gul bebek beslemekten de vaz gecin bakalim,gucunuz yetiyor mu..Haa,birde bire bin koyarim..Yakinda Apo serbest.Demedi deme.Elinizdeki bir Apo'yu halledemeyenler bizimkileri nasil halledeceklerini bir dusun..Sonra yaz..Siz sifirsiniz..Hatta eksi.Her konuda.Kocaman konusan bir balon..BLA,BLA,BLA diye.
şabat şalom
30/05/12 22:08
BASEL BASELLL. NE KADARDA UTOPİK YAZIYORSUN YAZILARINLA BAYAĞI Bİ AYDINLATIYORSUN BİZLERİ... israil TÜRKİYENİN MAVİ MARMARANIN ARKASINDA BU KADAR GÜÇLÜ DURACAĞINI HESAPLAMIYORDU GALİBA. TABİKİ KAÇAN BALIK BÜYÜK OLURMUŞ, israil HEM MÜTTEFİĞİNİ HEMDE 1948 SENESİNDEKİ KURULUŞUNDA KENDİSİNİ İLK TANIYANLARDAN OLAN BİR DOSTUNU KAYBETTİ İLELEBET. NASIL SİZ BİR israilli REHİNE (gilad şalid ) İÇİN 1000 KÜSÜR TANE REHİNE VERİYORSANIZ, BİZ TÜRKLERDE MAVİ MARMARADA ŞEHİD OLAN 9 VATANDAŞIMIZ İÇİN BİR BEDEL ÖDETECEĞİZ. BİZ SABIRLIYIZ AMA BU GÜN AMA YARIN ELBET BİR GÜN BEDELİNİ ÖDEYECEKSİNİZ...
Futbolcuyuz Futbolcu
30/05/12 13:05
Memleketimiz..kendine Amerikanin gösterdigi ve destekledigi yoldan gidiyor..Bu yüzden bu sorunun cevabinida onlar bilir..Ancak bölünme görünüyor ufukta maalesef..
1897Basel
28/05/12 23:26
Sn.Erdogan..Bu topraklarin insaninin en buyuk ozelligi sabirli olmasidir.Tek tarafli ask da fazla yasanmaz bizim buralarda.Hele karsiliksiz ask hakkinda tumden cahilizdir.Bilginize.
yehuda beit halachmi israel
28/05/12 20:34
Eger Turkiyede laik cevreler uykularindan uyanmazlarsa sonunda bu karanlik cevreler Turkiyeyi tamamiyle ellerine gecirip Iran gibi Turkiye'yide karanlik bir ulkeye cevirecekler. Eger Turk milleti hakikatten bunu istiyorsa bizede hayirli ugurlu olsun demek kalir.
erdogan
28/05/12 19:24
Israil ne zaman butun bunlarin hesabini soracak merak ediyorum? Yoksa hic mi sormiyacak? ozellikle tek tarafli ask nedeniyle!

Haber Merkezi