Haber Merkezi

11/02/12

NEFRET KONFEKSYON SUNAR : OCAK 2012 MODELLERİ

 

NEFRET KONFEKSYON SUNAR : OCAK 2012 MODELLERİ

 

 

Gene Yahudi düşmanlığını kışkırtıcı söylemlerle dolu bir ayı geride bıraktık… Irkçılık mı istersiniz, soykırım inkarcılığı mı, komplo teorileri mi, nefret körükleme mi, hakaret mi ? Yok yok !

 

- ŞERRİN ÜRKÜTÜCÜ BOYUTLARI :

TÜRKİYE ABLUKAYA ALINMIŞ, AVRUPA ELE GEÇİRİLMİŞ, DÜNYA MAHVEDİLMİŞ

 

 

. http://www.milligazete.com.tr/makale/somuru-sermayesi-neler-yapti-226914.htm

Reşat Nuri Erol – 13.1.2012 - Sömürü sermayesi neler yaptı?

 

« Bu sömürü sermayesi sahipleri neler yaptılar? Avrupa'yı ve dünyayı beşyüz senedir kana boyadılar. Kilise'ye karşı düşmanlık, ahlâksızlığı yayma, balolar, genelevler, çıplaklık, ahlâksızlık hep bunların fitnesidir. Batı'da aile müessesesini çökerttiler. Karşılıksız faizli para ve küresel seviyedeki sömürü düzeni bunların fitnesidir. Bunlar bütün bu yaptıklarıyla sorunlarla boğuşan bugünkü çıkmaz dünyayı oluşturdular. Faizci vahşi kapitalizm bunların eseridir. Komünizm ve sosyalizm bunların eseridir. Faşizm bunların eseridir.

Bu badireyi en ucuz atlatan Türkiye olmuştur. Almanlar, Japonlar mahvolmuşlardır. Arap ülkeleri kan ağlamıştır. Hindistan ve Pakistan hâlâ zulüm içindedir.
Müstemleke sistemini bunlar icad ettiler. Sonra müstemlekeciliği yıktılar, onun yerine faizli banka sömürüsünü getirdiler. Gümrükler ve vizeler bunların fecaatidir. İşte, fecaat derecesindeki bu fitneler hâlâ devam etmektedir. Kur'an bize bunları haber vermektedir.
Sovyet rejimini bunlar kurdular. Hitler'i bunlar çıkardılar. Hâlâ sosyalizm-kapitalizm çatışması devam etmektedir. Türkiye'deki başörtüsü zulmü bunların eseridir. Bunlara benzer daha nice zulümleri bunlar gerçekleştirmişlerdir.


***
Evet... Allah bu küçücük kavmi seçmiş ve Kur'an'da uzun uzun anlatmakta, onların yaptıkları kötülükleri haber vermektedir. Böyle anlatılması gerekir. Allah anlatmaktadır.
Nitekim Necmettin Erbakan da ömrü boyunca bu işi yaptı, onların kötülüklerini tüm dünyaya anlattı, insanlığı uyardı; insanlık uyandı, hâlâ uyanmaya devam ediyor... » 

 

. http://hurseda.net/Faruk-Kose/3344/Israil-Nasil-Durdurulur_-1.html

Faruk Köse – 18.1.2012 - İsrail Nasıl Durdurulur?-1

 

« İnsanlık, tarih boyunca “Siyonist Yahudi kafası”ndan çok çekti. İnsanoğlu için en mükemmel örnekliği teşkil eden Peygamberlere bile öyle çok çektirdiler ki, böyle bir kafa yapısına hoş bakmak, açık kapı bırakmak mümkün değil.

Hani, arasan da kabul edilebilir bir tarafını bulamıyorsun, öylesine lanet olasıca bir mantalite taşıyorlar. İnsana karşı kadir-kıymet bilmeyen, Allah’a karşı sürekli isyan halinde, bütün insanlığı kendileri için hizmetkâr olarak telakki eden bu kafa, yeryüzünde fesadın ve kirli hayatın mümessilleri olmuşlar tarih sahnesine çıktıklarından bu yana. Bütün dünya onlara hizmet etmeli ya akıllarınca; bundan ötürü bütün dünyayı babalarının malı gibi kullanmak için ne gerekiyorsa yapmaktan geri durmuyorlar. Velev ki bu yaptıkları, insanlığa kan kustursa bile...

Evet, siyonist Yahudi kafası bütün insanlığın başına bela. Ancak bu kafa, bugünlerde özellikle Türkiye’nin başına daha bir bela olmuş durumda. Dikkat edin, üretim ve tüketimin, ticaret ve iletişimin, savunma ve güvenliğin, gıda ve tarımın..., kısaca ülkenin varlığına dair kaynakları için lazım olan her ne varsa, bunların tümü bir yerde gidiyor, mutlaka bir “Yahudi sermayesi”ne bağlı, bağımlı veya bağlantılı hale geliyor.

Uluslararası kuruluşların yönetimi ve ilkeleri; küresel sermaye, savunma sistem ve araçlarıyla iletişim ağları başta olmak üzere, siyonist Yahudi kafasının el atmadığı hiçbir alan yok. (…) Siyonist Yahudi kafası aslında Türkiye’yi tam bir ekonomik ve askeri abluka altına almış durumda. »

 

. http://hurseda.net/507/3371/Israil-Nasil-Durdurulur_-2.html

Faruk Köse – 23.1.2012 - İsrail Nasıl Durdurulur?-2

 

« İsrail derhal durdurulmalıdır; çünkü Türkiye'yi politik, askeri, ekonomik, enformatik, istihbari, kültürel, tedrisi vb. açılardan tam anlamıyla abluka altına almıştır. Bu öyle bir abluka ki, çember sürekli daralmakta, ülke insanının geleceği için onarılması çok zor biçimde hasar alacağı vasıflar tayin edilmektedir. Ülkenin geleceğine ipotek konulmakta, küresel efendilere hizmet için roller biçilmekte; İslam coğrafyası Türkiye eliyle kontrol, denetim ve zapturapt altına alınmak istenmektedir. Bu arada tedavisi imkânsız derin yaralar açılmakta, çözümü mümkün olmayan kompleks problemler oluşturulmakta; dini değerler, kavram yozlaştırması yoluyla dejenere edilmektedir. Bu cümleleri bildik gerçeklerle, ya da bilenlerin yapabileceği yorumlarla dilediğiniz kadar şerh edebilir ve meselenin ciddiyetinin ve mahiyetinin hangi vahim boyutlarda olduğunu görebilirsiniz. »

 

. http://www.haber10.com/makale/26706/

Yusuf Gezgin – 12.1.2012 - Alman Derin Devleti Kimin Kontrolünde?

 

« Ancak ABD’deki Yahudi yükselişine, ABD kurumlarındaki, siyasetindeki ezici baskınlığına paralel, özellikle Almanya’daki sisteme de Yahudiler nüfuz etmeye başladılar. Almanya’daki sistemin bütün derin, etkili noktalarını ele geçirdiler. Bizdekine benzer şekilde Alman isimleri kullanarak ekonomide en büyük firmalara hükmetmeye başladılar. Dahası, Almanya’da ABD’nin müsaadesiyle veya cebren sistemi ele geçiren Yahudiler “Alman servisi” adı altında dünyanın pek çok yerinde operasyonlar yaptılar; faaliyetler yürüttüler.  (…) Bu gün sadece Almanya değil, Avrupanın her tarafında örtülü bir siyonist egemenliği vardır. Avrupanın en önemli 3 ülkesinin devlet başkanları Yahudidir. Hollanda, Belçika gibi ülkeleri hiç anmaya gerek yok, onlar donlarına kadar bu etkinin içindedirler. »

 

. http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2012/01/12/lobinin-basi-buyuk-birader-cikti   12.1.2012  Lobinin başı Büyük Birader çıktı

 

« Türkiye'ye yurtdışında en ağır eleştirileri yapan iki büyük yayın kuruluşu The Economist ve Financial Times'ın perde arkasından dünyanın en esrarengiz ailesi Rothschild'ler çıktı. Dünya Yahudi Lobisi'nin bir numaralı ismi olan, İsrail devletinin kuruculuğu ve hamiliğini yapan aile, savaşlardan, bankacılıktan ve petrolden kazanıyor

 

Başbakan Erdoğan'ın "Türkiye'ye karşı atak başlattılar" dediği faiz lobisinin ardında kim var kim yok biraz bakalım dedik. Lobinin yurtdışında sözcülüğünü yapan iki İngiliz yayın organının perde arkasını araştırınca enteresan aktörlere ulaştık. (…) Derginin yüzde 39.1'i aileye ait.

 

(…) SİYONİZMİ KURDU, OSMANLI'YI YIKTI

Küresel çapta üne kavuşan ilk zengin Yahudi Ailesi olan Rothschild'lar, bugün dünyada Yahudi Lobisi ve İsrail'le birlikte somut yapılanmaya dönüşen siyonist görüşün de en büyük hamisi. Adı Tel Aviv'in en büyük caddelerinden birine verilecek kadar bu ülkede saygı gören Aile, İsrail devletinin kurulmasında büyük rol oynadı. Aile, Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküşünde de bir anlamda pay sahibi.

(…) SAVAŞLA SERVET YAPTILAR

Ailenin bir başka özelliği de tarih kitaplarında sıkça yer buluyor. Rothschild'lar tarihteki neredeyse bütün savaşların yaratıcısı ve finansörü olarak ün salmış bir aile olarak karşımıza çıkıyor. Zaten Aile hemen her savaştan sonra servetini daha da artırıyor.

(…) HİTLER'E GAZ VERDİ

Yahudi olmasına rağmen Rothschild Ailesi Hitler'in geçmişinde de önemli bir rol sahibi. Finanse ettikleri Alman I.G Farben şirketi, Yahudi toplama kamplarında kullanılan ölümcül gazları Naziler için üretti. »

 

. http://www.trt.net.tr/trtavaz/amac-buyuk-israil-devletini-kurmak--haber-detay,tr,23493.aspx    9.1.2012 -  "Amaç Büyük İsrail Devletini Kurmak"

 

« Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Ortadoğu'daki huzursuzlukların amacının İsrail devletini kurmaya yönelik olduğunu belirtti.

Kamalak, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın kendilerinden ziyarette ''gördükleri fotoğrafı olduğu gibi iletmelerini'' istediğini söyledi.

Esad'a destek için değil, akan kanın durdurulması için Suriye'ye gittiklerini belirten Kamalak, Ortadoğu'daki huzursuzlukları değerlendirdi.

Asıl amacın büyük İsrail devletini kurmaya yönelik olduğunu düşündüklerini belirten Kamalak, ''Büyük İsrail devletinin kurulabilmesi için Türkiye'nin parçalanması gerekir. Türkiye'nin parçalanabilmesi için de mutlak surette bir savaşa sokulması icap eder'' şeklinde konuştu. »

 

 

- SABETAYİSTLERİN YAPTIKLARI : 17'000 FAİLİ MEÇHUL CİNAYET

 

 

. http://www.el-aziz.com/yazar/Mehmet_Cicek/3481/Sabataistleri_Tanima_Klavuzu.html

Mehmet Çiçek – 18.1.2012 - Sabataistleri Tanıma Klavuzu

 

« Tarih kitaplarına sığmayan bu coğrafyanın en kısa özeti şudur; “Orta Asya’dan göç edip Söğüt kasabasına yerleşen 400 çadırlık Kayı Boyu tarafından kurulan Osmanlı Devleti; İspanya’dan göç edip Selanik ve çevresine yerleşen Sefarad Yahudileri tarafından ele geçirilmiş oldu.” Kendilerini Müslüman görüntü altında çok iyi saklayan bu Yahudi grubuna “Sabataist” deniyor.

(…) Sonrasında “küçük olsun bizim olsun” mantığı ile Türkiye’nin gelişmesine engel oldular. Türkiye’yi “50 cent’e muhtaç ettiler. Bir toplu iğne bile yapacak sanayinin kurulmasına engel oldular. (…) Sonrasında Türkiye’nin gelişmesini ve büyümesini sağlamaya çalışan Menderes ve Özal gibi devlet adamlarını yok ederek adeta meydan okudular. Ticaret ve sanayide ilerleme potansiyeli gösteren tüm unsurları alaşağı ettiler. Sabataist olmayan bilim, sanat ve düşünce adamlarını öldürdüler. “Büyük birader” Haldun Dormen kontrolündeki Sanat dünyasında da Müslümanları ezdiler. Son dönemde parlayan Şahan Gökbakar, Hadise gibi sabataist olmayan Anadolu kökenli sanatçıları tüm başarılarına rağmen medya yolu ile yerden yere vurarak yok etmeye çalıştılar. Askeriye içinde kendilerine uymayanları ise çeşitli suikastlarla öldürdüler. Son 30 yılda yüzlerce köyün yakıldığı, 17 bin faili meçhul cinayet işlediler.

İçerden desteklendiği ve ordu-mit içine çöreklendikleri bugün net olarak açığa çıkan Ergenekon bağlantılı PKK örgütü yine sabataistlerin eseridir.

 

. http://www.el-aziz.com/haber/5330/Osmanli_ve_Turkiyede.html   11.1.2012

“YAHUDİ-SABETAY VE MASONLAR”

 

MİT tarafından hazırlandığı iddia edilen ve internette rekorlar kıran video...

« İttihatçı zihniyetin Dünya Siyonizm’i güdümünde kurduğu Ergenekon Derin Devleti’nin tasfiye süreci hızla ilerlerken, siyasetçi, asker, bürokrat, gazeteci, militan, terörist... mensupları da Milli Devlet tarafından peyderpey yargı önüne çıkartılmaya ve ülke Sabetayist unsurlardan temizlenmeye devam ediyor…

Selçuklu ve Osmanlı Müslüman Türk Medeniyeti’nin varisi Yeniden Büyük Türkiye yolunda atılan dev adımlar, İsrail ve müttefiklerini çılgına çevirip büyük hatalar yaptırırken, MİT'in hazırladığı iddia edilen bir video bu günlerde internette izlenme rekorları kırıyor.

Son günlerde Uludere olayı ile köşeye şıkıştırılıp etkisizleştirilmeye çalışılan MİT’in bu cevabı yüzsüzlerin yüzüne Osmanlı tokatı gibi iniyor… »

 

 

Video : http://www.youtube.com/watch?v=S7vAxP99LKY&feature=player_embedded

 

 

- TÜRKİYE’DEKİ DÖNMELER YETMEDİ…

 

 

http://www.habervaktim.com/yazar/46919/siyonizm_araratizm_kardesligi.html

Mustafa Özcan - Yeni Akit - 24.1.2012 - Siyonizm-Araratizm kardeşliği!

 

« … kıtadaki Türk ve Müslüman nefreti aslında bir kombinasyondur ve Avrupa aşırı sağıyla Siyonizmin ortak imalatıdır. Bernard Lewis aksine aşırı sağı kışkırtmış ve bir asra kalmadan Avrupa'nın nüfus göçüyle birlikte Müslüman olacağını varsaymış ve böylece İslam düşmanlarının kulağına kar suyu kaçırmıştır. Türk ve Müslüman nefreti daha ziyade Yahudiler tarafından kışkırtılmaktadır. Fransa cezaevlerinde yatan 'Çakal' Carlos Ermeni soykırım yasasının arkasında kimi Yahudi çevrelerin ve Fransız dönmelerin olduğunu ileri sürmektedir. Belki başka bir yazı konusu ama ifade etmeden geçemiyorum: Fransa zamanla dönmeler cumhuriyeti olmuştur. Carlos'a göre Ermenileri kışkırtan Fransız dönmeleridir.

(…) Fransa'da artık Ermenilerin arkasında kısmen de olsa Yahudilerin olduğu açıklık ve vuzuh kazanmıştır. Zira Fransa'dan sonra İsrail de Ermeni tezleri konusunda diş göstermiştir. Fırsat kollamaktadır. Bosna Sırpları gibi katliamcılar Ermeni tezlerinin arkasına sığınarak Türkleri ve dostlarını sindirmek istemektedirler. İsrail de Türkiye'ye karşı ek bir kart sahibi olmak için can atmaktadır. Bernard Lewis ise manipülatif bir tarihçidir. Tarih tüccarıdır. Husumet alanlarından çıkar üretmektedir. Netice itibariyle, soykırımcılar Türkiye'ye soykırım dersi veriyorlar! »

 

 

- BONOMO KRİZİ :

TÜRKİYE’Yİ BİR YAHUDİ NASIL TEMSİL EDEBİLİR?

 

 

 

 

. http://www.53habermerkezi.net/13401_Can-Bonomo-illuminatici-mi----Video.html

10.1.2012 - Can Bonomo illuminatici mi?

 

« TRT'nin illuminati hizmetinde olduğunu belirten siyonizm karşıtları, Can Bonomo'nun İzmirli Yahudi bir ailenin oğlu olduğunu, Can isminin klasik bir Yahudi ismi olan "Jean" dan geldiğini Bonomo'nun ise ibranice "İyi adam" anlamına geldiğini ifade ettiler.  Can Bonomo'nun kliplerinde yer alan masonik simgelere de dikkat çeken siyonizm karşıtları, ilginç detaylar paylaştılar. »

 

Can Bonomo GERÇEĞİ – İLLUMİNATİ videosunu izlemek için :

http://www.youtube.com/watch?v=t7aidBTT9cA&feature=player_embedded

 

. http://www.milligorus-forum.com.tr/siyonizm-ve-gercekler/65930-trtden-eurovision-icin-mason-sarkici-2.html

 

 

 

 

« Siyonist » kelimesi kullanılınca aslında söylenmek isteneni çok net anlatan bir yorum :

 

« ASLINDA TEPKI GÖSTERMEYE GEREK YOK DIYE DUSUNUYORUM....O YARISMAYA BÖYLE BIRI YAKISIR...YARISMAYI DÜZENLEYEN SIYONISTLER....KATILANLADA SIYONIST OLSUN...BURDA ÖNEMLI OLAN HUSUS : KAMUNUN OLAN TRT BU YARISMADAN CEKILMESI....BIZDEN ALINA VERGILERLE SIYONIST YARISTIRIYORLAR....GERCI SAKIRTLER TURKCE OLIMPIYATLARLA BU SIIN UZMANI OLDULAR...TRT YI ELE GECIRINCEDE BU ISTEN ZOR VAZ GECERLER.. »

 

. http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=168328469941886

Facebook’ta « Can Bonomo GERÇEĞİ – İLLUMİNATİ » videosuna dair bazı yorumlar :

 

- Artık bir şekilde bu gerçekliği yetkili yerlere(aileden sorumlu dev.bakanı örneğin,yada Başbakanlığa) toplu halde baskı yaparak ulaştırmalıyız derim...Aileden sorumlu dev.bakanı en azından t.v.lerdeki rezalete ve çizgi filimlere odaklansın da çocuklarımız tehlikeden korunsun..Haydi artık eylem zamanı...!!!

- bunu bilinçli yapmazlar uyuyo kerizler bence farkında değiller neyin ne olduğunun...

- ben bu ismi dün nette gördüm ve tahmin ettim yahudi olduğunu birde klibini izledim hiç şaşırmadım :))) Klipte perdelerden PRAMIT ve TEK GÖZ simgesi var

- Bu siyonizm son bulacak inanciniz olsun buna

- Beyler çoçuğun sesi iğrenç...bu bir.. ustaya sesleniyorum tersten araştırın bu videoyu kesin bir mesaj içeriyor... klipte mumların yanması ayine işarettir... damalı zeminde dolaşanlar rast gele dolaşmıyor byez elbiseliler beyaz zemine siyah...

- muhammed uyan oğlu uyan ... soy adına bak bari adamın soyunun adı bonomo...

-okuduğum bi' habere göre ;israille olan ilişkilerimiz düzelecekmiş..vah yazık ne hale getirildik!adamlar onca insanımızı hunharca öldürüp bi özrü bile çok görüyor, biz hala ilişki düzeltme peşindeyiz..bu yüze tükürüldükten sonra ;Ya Rabbi şükür demeye beziyor!Allah(cc) ıslah eyleye..

- dinimize geleneklerimize benliğimize sahip çıkalım biz gençler bunu yapmamız lazım

 elbiseliler de siyah elbiseye basıyor... orda harabede siyah bir köpek var bir karede cini temsil edebilir... klipte insanların robotlaştığına ve aklını kullanamadığına vurgu yapıldığı ortada... halk harabede hapis içinde aklını kullanamaz halde... ben bunu anladım...

 

- IRKÇILIĞIN ALÂSINI YAPAN AĞABEY

 

 

http://www.haber7.com/haber/20120123/8220Kahrolsun-Israil8221-diye-bagiran-genclere-agabey-hatirlatmasi8230.php

Senai Demirci - 23.1.2012 - “Kahrolsun İsrail!” diye bağıran gençlere ağabey hatırlatması…

 

« Belki beni taşlayacaksınız. Hain diyeceksiniz. Küseceksiniz. (…) basketbol müsabakası sırasında “Kahrolsun İsrail” diye bağırdınız. Hakkınızda dava açıldı. Bugünlerde yargılanacaksınız. (…)Furkan slogan atmak için binmedi Mavi Marmara’ya. Slogan atmak değil ki dava; canını ortaya koymaktır. Can davası ise spor salonlarında olmaz. (…) İsrail’den gelen basketbol takımının bayan oyuncuları ne sizi vurmaya geldi ne de Furkan’ı vuranları temsil ediyor. Yapılanlardan onlar sorumlu değil, sorumlu olsa bile iyi karşılanacaklarına dair bir sözleşmeye güvenerek geldiler. Müslümanların kinci ve intikamcı olmadığına kanaat ederek misafirimiz oldular. Devlet de biz halkı adına bu güvenceyi verdi; siz niye bizi mahcup ettiniz? (…) En azından misafirinizdir o kızlar; misafire ev sahibi olmanın avantajına dayanarak lanet yağdırmak yakışır mı size? (…) Siz Yahudileri lanetlerken, farkına varmadan, Yahudileşme tavrı sergiliyorsunuz. Basket oynayan oyuncuların kişiliğine ve görüşlerine bakmadan hepsini bir ırktan diye yaftalıyorsunuz, kahra layık görüyorsunuz. Irkçılık budur işte çocuklar. Yahudileşme tavrının ta kendisidir bu; iliğidir. (…) Görüşlerini sormadığınız ve kişiliklerini bilmediğiniz insanları, toptan ve hepten “kahrolası” diye etiketlemek Yahudileşme tavrıdır. »

 

 

- YENİ YAHUDİLER İCAT ETMEK : Baas kurucusu Misel Eflak Hristiyan’dır.

 

 

http://www.ajans5.com/detay/2012/01/13/baas-siyonizm-milli-gorus.html  

Şerafetin Mollaoğlu -13.1.2012 - Baas-Siyonizm-Milli Görüş

 

 « Suriye’de Arap Diriliş Sosyalist Partisi’ni kim kurdu?  Bu partinin Asıl Kurucusu maalesef bir Yahudi idi."Yahudi kökenli bir aileden gelen Mişel Eflak ve Salah El-Bitar 1943 yılında Şam'da Arap Diriliş Partisi'ni kurdular." Arap Diriliş Partisi denilince akla gelen bu iki isimdir. Mişel Eflak ve Salah El-Bitar. Parti'nin bütün felsefesi ve tüm görüşleri bu iki şahsiyetin özellikle de Eflak'ın eseridir. Burada asıl ilginç olan, Parti'yi ırkçı ve koyu bir Arap milliyetçiliğine göre şekillendiren Eflak'ın Yahudi asıllı olmasıydı."  (…)  Hitler Eflak’ın fikir babasıydı. (…) Yıllardır Suriye Yahudi Mişel’in kurduğu Baas Partisiyle yönetilmektedir. »-YETKİLİLERİN VERDİĞİ GAZ YAYILMAYA DEVAM EDİYOR

 

 

. http://yenisafak.com.tr/yazarlar/?t=26.01.2012&y=RasimOzdenoren

Rasim Özdenören – 26.1.2012 - Ermeni yasası dolayımında bir çağrışım ve bir tahmin

 

« Diyelim ki, Ermenilerin Türklerden bir alacağı var. Bu, Ermenilerle Türkler arasındaki bir mesele olarak görülmeli değil mi? Ermeni ile Türk arasındaki bir ilişki dolayımından Fransızın sağlamak istediği kazancın adı nedir, ne olabilir, ne olmalıdır?

 

Başbakan Tayyip Erdoğan, Sarkozy ile ilgili bir statüyü hatırlatıyor. Onun dedelerinin İspanya'dan kovulan Yahudilerden olduğunu söylüyor. Eğer bu iddia doğruysa, Tayyip Erdoğan söylemese bile, bunun arkasından "One minute" olayını hatırlayabiliriz. Sarkozy, muhtemelen Fransız yurttaşı Ermeniler üzerinden "One minute" olayının rövanşını almaya çalışıyor olabilir. İddia etmiyoruz, sadece bir çağrışımı dile getirmek istiyoruz. »

 

. http://www.kayserianadoluhaber.com.tr/koseyazisi/Rifat-KURAL/SARKOZYNIN-YAHUDI-DEDESI-94   Rıfat Kural - 26.1.2012 - SARKOZY’NİN YAHUDİ DEDESİ

 

« Nicola Sarkozy, kökleri itibari ile Yahudi bir aileden geliyor. Hem de bizim atalarımızın, Osmanlı’nın ekmeğini yemiş suyunu içmiş bir aileden. (…) Türkiye’nin Mavi Marmara baskını sonrasında ilişkilerini bitirme noktasına getirdiği ve 3 önemli talepte bulunduğu İsrail devletinin içinde bulunduğu hazımsızlık, Fransa’yı yani Sarkozy’i bu noktalara getirmiş olmasın. Hele ki, Davos Zirvesi’nde Başbakan Erdoğan’ın ağzından çıkan ve İsrail Cumhurbaşkanı’nın yüzüne çarpan gerçekleri sindirememe, gerçeklerle yüzleşip insan olma vasıflarına ulaşamama, Sarkozy’nin kullanılmasına kadar uzanmış bir süreci getirmiş olmasın önümüze. »

 

 

- AYDER YAYLASINI ÇALDILAR !

 

 

http://www.gunes.com/2012/01/05/yazar/1756/memis_hoca/israil_li_hirsizlar_ayder_imizi_caldi.html

Memiş Hoca – 5.1.2012 – İsrail li hırsızlar Ayder'imizi çaldı

 

«Şimdi size anlatacağım olay da akıl almaz ve inanılmaz bir hırsızlık. İnanmayacaksınız. Sıkı durun. “Bugün İsrail'de bütün güzellikleriyle doğamızın incisi aynısının tıpkısı bir Ayder Yaylası var. Her şeyini çalmışlar ve Ayder'in bir minyatürünü oraya kurmuşlar.'
Bu inanılmaz cümle bana ait değil. Rize Üniversitesi Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Şengül Alpay Karaoğlu söylüyor. Doçent Şengül Alpay Karaoğlu, bakın nasıl uyarıyor: “Özellikle Doğu Karadeniz'de yoğun bir endemik, yani bölgeye ait bitki kaçakçılığı var. İsrailliler, bitki ve çiçek türünden iklimine kadar her şeyi aynen çaldıkları minyatür Ayder Yaylası'nda dünyaca ünlü Anzer balını elde etmek istiyorlar. Adamın biri yaylaya gidiyor, 'turizm yaptı, indi' diyoruz. Ama geliş sebepleri aslında çok farklı.'

YAYLALARIMIZ BAŞIBOŞ

'Yaptığım her dağ gezisinde motosikletli 3-5 İsrailli görürüm. Biz sabah dağa çıkarken, onlar iniyorlar. Çünkü o saatlerde yaylada kimse görünmez. Rahat rahat bitkileri topluyorlar. Misafir olarak davet edilen bazı hocalar bile bitki çalıp kaçırıyorlar. Hiçbir ülkenin yaylasına bu kadar sorgusuz, sualsiz girilemez.' Evet sevgili okuyucularım. Biz işte böyle gelen her turiste sevgiyle kapımızı açarız. Ama bazıları bize çok büyük zararlar veriyorlar. Hele İsrailliler. Adamlar doğamızı çalıyorlar biz de onlara turist diye hizmet ediyoruz.
»

 

 

- TERÖR SALDIRILARI PKK’NIN DEĞİL DE İSRAİL’İN İŞİ OLMASIN ?

 

 

http://www.8sutun.com/%C4%B0srail-Heronlar%C4%B1-o-g%C3%BCn-orada-m%C4%B1yd%C4%B1-_122869.html

İbrahim Karagül – 4.1.2012 - İsrail Heronları, o gün orada mıydı?

 

« Olay Hatay'da gerçekleşiyor. Heronlar İsrail'e ait. Malum saldırı İskenderun'da yani bölgede oldu. Dahası, İskenderun saldırısından sonra İsrail, bölgede kurulan füze üssünden şikayet ediyordu. Heronların söz konusu füze üslerini izlerken tespit edildiği ifade ediliyor.

Nasıl ama!

İddia doğruysa resmin tamamı aydınlandı demektir. Yani harita netleşti. İskenderun saldırısı PKK değil İsrail'in planıydı. Amaç Mavi Marmara yüzünden Türkiye'ye ders vermekti. Tabii bu ilk akla gelen. Dahası da var. Bölgeye kurulan füze üssünü tehdit gören, bunu gizlemeyen İsrail, söz konusu saldırı ile Türkiye'nin hava savunma sistemini mi test etmişti?

Neden olmasın!

Daha önce, Türkiye hava sahasını kullanarak Suriye'ye saldırmış, bir tesisi bombalamış, yakıt tanklarını Türkiye topraklarına bırakmış, aynı saldırıdan Rusya'dan Suriye'ye giden hava savunma sistemleri test edilmişti?


Şimdi biz; İskenderun saldırısını PKK yaptı diyerek o dosyayı kapatacak mıyız? Terör konsorsiyumunun diğer büyük saldırılarını da PKK saldırısı diyerek kapattığımız gibi... Sadece İskenderun'u değil, birçok olayı biraz da bu açıdan düşünmeyi öneriyorum... »

 

 

- KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ ELDEN GİDİYOR !

 

 

http://www.tumkoseyazilari.com/yazar/serdar-arseven/20-01-2012-kuzey-kibris-yahudi-cumhuriyeti-demistik-ya.html

Serdar Arseven - Yeni Akit – 20.1.2012 - "Kuzey Kıbrıs Yahudi Cumhuriyeti" demiştik ya!..

 

« Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti işgal altında!..


Cumhuriyet"in en güzel yerleri, kıyı şeridinin en stratejik mahalleri "Yahudiler" tarafından işgal edildi. »

 

 

- MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN YETİŞTİRDİĞİ KADROLAR SAYESİNDE İSLAM-SİYONİZM SAVAŞI

 

 

. http://www.el-aziz.com/haber/5329/ISLAM-SIYONIZM_SAVASIDIR.html  11.1.2012

İSLAM-SİYONİZM SAVAŞIDIR

 

« Sabetayist İttihatçılar kurucu irade temsilcisi olarak Türkiye’yi adeta bir Yahudi çiftliği gibi yönettiler. Bu oligarşik yönetim tam 50 yıl eksiksizce mutlak hâkimiyetini sürdü… (…)Millî Görüş’ün 40 yıllık destansı mücadelesi sayesinde, İttihat ve Terakki’nin devamı niteliğindeki siyasi partiler ve kadroları tasfiye edilerek Millî Görüş’ün yetiştirip siyasete kazandırdığı kadroların kurduğu AKP son 10 yıldır tek başına iktidarda bulunmaktadır. (…) Türkiye liderliğinde küresel boyutlarda yaşanan düşük yoğunluklu İslam-Siyonizm savaşı bütün dünyada büyük bir heyecanla izleniyor. Bunun sıcak bir savaşa dönüşmesi halinde İsrail’in telafisi imkânsız kayıplara uğraması söz konusu olduğu için Dünya Siyonizm’i büyük bir endişe içerisinde oldukça teenni ile hareket ediyor.

(…)

Dünyanın 7 milyar nüfusu içinde sadece 30 milyonluk bir küçük toplum olan Yahudilerin nasıl olup küresel sermayeyi, medyayı, sivil toplum kuruluşlarını kontrollerinde tutabildikleri; uluslararası siyasette, diplomaside, ticarette olağanüstü etkili olabildikleri; diğer toplumlardan ayrıcalıklı ve dokunulmaz konumlara gelebildikleri hiç sorgulanmayarak tartışılamaz bir tabu halinde tutuluyor. Dünyadaki 30 milyon Yahudi hakkında hiçbir ülkede kimse gözü üzerinde kaşı var diyemiyor. En ufak bir eleştiri yönelten antisemitist diye suçlanıp cezai müeyyidelere muhatap edilirken; 2 milyar Müslüman aleyhine kampanyalar açılmasına kimse ses çıkartmıyor.

(…)

Bu azgın azınlık, Türkiye’yi eğer biz yönetmeyeceksek kimseye de yönettirmeyiz çıldırmışlığı ile hareket edip köprüleri atarak, gemileri yakarak, tam bir ölüm kalım savaşı veriyor. »

 

 

. http://www.el-aziz.com/haber.php?id=5383  25.1.2012- TOPYEKÛN BİR SAVAŞ VAR

 

« Türkiye cephesinde İslam ile Siyonizm arasında TOPYEKÛN BİR SAVAŞ VAR

Bir önceki manşetimizde ifade edildiği gibi yaşanan asker-sivil, demokrat-darbeci kavgası değil İslam-Siyonizm savaşıdır. Bu, Millî Görüş’ün hâkimiyetine giren Türkiye ile Siyonizm’in üssü İsrail arasında soğuk savaş şeklinde küresel boyutlarda da yaşanmaktadır. (…)

Türkiye’nin gelişen ekonomisi, üstün teknolojisi, ileri demokrasisi, insan hak ve özgürlüklerindeki yaşanan fevkalade iyileşmeler, bölgenin lideri küresel bir güç haline gelmesi ve diğer sahalardaki başarıları tesadüfi ve öylesine sıradan gelişmeler değildir.

Bütün bunların planlarını, projelerini, stratejilerini hazırlayıp hayata geçiren Erbakan’dan başkası da değildir. Bu gerçekler henüz bilinmediği için Türkiye ve dünya kamuoyu her şeyin son 10 yıllık AKP iktidarında gerçekleştiğini zannedip Başbakan Erdoğan’a mal etmektedir. Oysa Erbakan’ın dediği gibi Başbakan Erdoğan yapılanları, gerçekleştirilenleri gayet iyi anlatan bir at yarışı spikerinden öte herhangi bir başarının sahibi değildir. At yarışı spikerliği en heyecanlı ve en zor bir spikerliktir.

(…) Erbakan’ın kurduğu millî derin devlet yapılanması olmasaydı şu AKP iktidarının Ergenekon gibi bir muazzam davayı yürütebileceğine hangi akıl sahibi inanabilir ki... Ki dünyada böyle bir davayı yürütebilecek başka bir ülke ve yönetim yoktur.

(…) Önce Hrant Dink’i kim niçin öldürmüş olabilir sorusunun cevabı aranarak hedef daraltılmalıdır. Bu sorunun cevabı ise çok açıktır. Hrant Dink Ermeni Tehcirini Müslüman Türkler değil Yahudi İttihatçılar yaptı demeye getiriyordu. Bir televizyon konuşmasında şöyle dediğine şahit olmuştuk: Bizim Ermeni toplumu arasında “Başımıza ne geldiyse Yahudilerden geldi” sözü çok yaygın şekilde söylenmektedir!

Hrant Dink bu yüzden Ermenistan’a sokulmuyor, Ermeni diasporası tarafından aforoz ediliyordu…  Şimdi bu durumda Hrant Dink’i kimlerin öldürmek isteyebileceği ana hatlarıyla netleşmektedir. O halde Ergenekon derin devletini mercek altına almaktan daha doğru ne olabilir. Çünkü Ergenekon Davasına karşı çıkanların içimizdeki İsrailliler olduğu gerçekliği yadsınacak gibi değildir.»

 

 

- İHH SEÇMELERİ : NE ÖZÜR, NE AMBARGONUN SONU ; VARSA YOKSA « ÖZGÜR » MESCİD-İ AKSA

 

 

. http://www.haberler.com/ihh-baskani-yildirim-mescid-i-aksa-da-namaz-kilana-3248262-haberi/ 8.1.2012

İhh Başkanı Yıldırım: Mescid-İ Aksa'da Namaz Kılana Kadar Direniş Sürecek

 

« İl Özel İdare Toplantı Salonu'nda düzenlenen 'Filistin Konferansı'na katılan İHH Genel Başkanı Fehmi Bülent Yıldırım, İsrail askerleri tarafından saldırıya uğrayan ve 9 kişinin öldürüldüğü 'Mavi Marmara' gemisinin Filistin için bir umut olduğunu söyledi. (…)  Bülent Yıldırım, şöyle dedi:


"Mavi
Marmara, Filsitinli annenin gece yatağa başını rahatça koymasına vesile oldu. Önceden Gazze'ye silahsız insanlara saldırırken, sadece kendi gücünü kontrol eden ve saldırabilen bir İsrail vardı. Şimdi de saldıracağı zaman en az binlerce denklemi düşünen bir İsrail var. Kayseri, İstanbul, Ankara, İzmir, Tahran ve Avrupa sokaklarına bakan ve saldırdığında karşılığını çok daha şiddetli alacağını gören korkak bir İsrail var. Bu, Mavi Marmara gemisinde ölen Furkan, kanıyla oluşturdu."


Filistin direnişinin, Müslümanlar'ın Mescid-i Aksa'da namaz kılana kadar devam edeceğini anlatan Bülent Yıldırım, Türkiye ve İslam dünyasının 7'den 70'e Mescid-i Aksa'nın ne olduğunu öğrendiğini anlatırken şöyle konuştu:


"(…)  Özür de dilense, ambargo da kalksa, biz Mescid-i
Aksa'da özgürce namaz kılmadıkça, bu davadan vazgeçmeyeceğiz."


Mavi
Marmara gemisine yapılan İsrail baskınının Ortadoğu'daki 'Arap baharı'nı tetiklediğini, ülkelerdeki isyanı çıkaranların Mavi Marmara'da bulunan kişilerden oluştuğunu öne süren Bülent Yıldırım, şöyle devam etti;


"Çok kısa süre öncesine kadar, Hamas ile birlikte olmak terör listesine girmek demekti. Hatta,
Türkiye'de, savcılar Hamas'ı terör örgütü olarak görüp bazı insanları hapiste tuttu. Ancak Mavi Marmara saldırısından sonra Hamas'ın lideri gelip Meclis'e bile girdi. Artık Hamas'a 'terörist' diyen terörist oldu. Bu zaferi kazandık. İsrailoğulları hiç de zeki değilmiş. Bunların Mavi Marmara gemisini açık denizde vuracak kadar geri zekalı olacağını hiç kimse düşünemedi. Ama vurdular. Şimdi de korkuya kapıldılar. İlk Gazze konvoyu dönüşü, 'Mısır 6 ayda düşecek' dedik, 8 ayda düştü. İsrail, Mavi Marmara'yı vurmakla, denizden giden gemiyi, karaya çevirdiler. Gemimiz, Akdeniz'den karaya çıktı ve Suriye'de, Libya'da, Yemen'de, Mısır'da ve Tunus'ta gezdi, şimdi İsrail'in etrafında. Mavi Marmara saldırısı, bütün işbirlikçi liderleri tek tek düşürdü. Tahrir meydanında devrimi organize eden insanların en önemlileri Mavi Marmara katılımcılarıydı. Libya'da devrimcilerin öncüleri, Yemen ve Fas'taki ayaklanmaların liderleri de bu gemideydi. Saldırıda ölen 9 kişi, aslında bu bölgedeki özgürlük meşalesini de yakmış oldu."


Bülent Yıldırım'ın konuşması sık sık, 'Hepimiz Furkan'ız', 'Hamas'a selam, direnişe devam' ve 'Kahrolsun İsrail' sloganları ile kesildi. - Kayseri »

 

. IHH’nın bu projesi İsrail’i « çıldırtacak » mış !

 

http://www.sanliurfa.com/haber44296-urfa8217dan-israili-kizdiracak-proje.htm  

27.1.2012 - Urfa’dan İsrail'i Kızdıracak Proje

«Şanlıurfa İHH Derneği İsrail’i çıldırtacak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor…

İHH İnsani Yardım Vakfı Gazze bombardımanında hasar almış 10 adet konutun bakım ve onarımını yapacak. »

 

. http://www.sondakika.com/haber-israil-bayragini-yaktilar-3306303/

27.1.2012 - İsrail Bayrağını Yaktılar

 

 

 

« Kayseri'ye, "Kahrolsun İsrail" sloganı attıkları için haklarında dava açılan 30 gence destek olmak için gelen İHH gönüllüleri, İsrail bayrağı yaktı. »

 

. http://kayseri.haber.pro/haber-Israili-protesto-eden-30-kisi-beraat-etti-35681.html

27.1.2012 - İsrail'i protesto eden 30 kişi beraat etti

 

« Kayseri'de "Kahrolsun İsrail" sloganı attıkları için yargılanan 30 kişi, çıkarıldıkları mahkemede beraat etti. (…) Bu karar Cumhuriyet Meydanı'nı dolduran protestocular tarafından da sevinçle karşılandı. Meydanı dolduran kalabalığa sevindirici haberi İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım verdi. Kalabalığa hitap eden avukatlardan Fevzi Konaç, "Artık elinizde, 'Kahrolsun İsrail' demek için resmi bir belgeniz var" diye konuştu. »

 

- SOYKIRIM İNKÂRCILIĞI,TAŞ KALPLİLİK, ACIYA SAYGISIZLIK

 

 

http://www.secimkulvari.com/detay.php?hng=2574  29.1.2012

Filistindeki Soykırımı Görmeyen Türk Yahudiler; Holokostu Andılar

 

« Türkiye Yahudi Cemaati Sözde Yahudi Soykırımı Yalanını anmak üzere Neva Şalom Sinagogunda tören düzenlediler. Hitlerin Soykırım Yalanını gerçekmiş gibi dünyaya kabul ettiren siyonist insanlık düşmanı Yahudi; kendi katliamlarını gizleme gereği bile duymaz oldular. Türkiye Yahudi Cemaati ve liderleri Siyonist İsrailin Filistinde yaptığı katliamları görmezden gelerek, masum numarasına yatarak Yahudi Soykırım Yalanı anma törenleri düzenlediler. Törende adeta timsah gözyaşları döküldü. Türkiye Yahudi Cemaati cibilliyetlerinin gereğini her fırsatta göstermiş, Filistinde Siyonist İsrailin yaptığı katliamları her zaman görmezden gelmişlerdir.

Türkiye Cumhuriyeti yetkilileri de sözde Holokostu tanıma gafletine düşerek, Fransa başta olmak üzere şu an 22 ülke tarafından; gelecekte de birçok ülke tarafından kabul edilecek Sözde Ermeni Soykırımına zemin hazırlamışlardır.

NEVA Şalom Sinagogu'nda Türkiye Hahambaşılığı ve Türk Musevi Cemaati'nce '27 Ocak Uluslararası Sözde Yahudi Soykırımı Kurbanlarını Anma Günü' için resmi tören düzenlendi.

Galata'daki Neva Şalom Sinagogu'ndaki sözde törene; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Dışişleri Bakanlığı adına Büyükelçi Ertan Tezgör, Türkiye Musevileri Hahambaşı İsak Haleva, Türk Musevi Cemaati Başkanı Sami Herman, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve cemaat mensupları katıldı.

Törene, BM Genel Sekreteri Ban Ki Mun, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez mesaj gönderdi.

Konuşmaların ardından piyanist Jerfi Aji, piyano resitalinin ardından 100 yıllık tarihi bulunan ve arkasında Siyoniztlerin simgesi Davut yıldızının bulunduğu kemanla kısa bir dinleti gerçekleştirdi. »

 

 

-  KURAN-I-KERİM’DEN MEDET UMANLAR

 

 

. http://www.adanamedya.com/author_article_detail.php?id=2252

Ali Adamhasan - 30.1.2012 - Değmez bu hayat !!!

 

«  Cenab-ı Allah Maide 51'de gayet açık bir şekilde uyarıyor. ''Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.'' Siz bu ayetin anlamını bile bile Hristiyan ve Yahudilerle iş pişiriyorsunuz ve önemli mevkilere geliyorsunuz. »

 

. http://www.8sutun.com/Bizim-de-yanmam%C4%B1z%C4%B1-istiyorlar_123600.html Mahmut Toptaş - 30.1.2012 - Bizim de yanmamızı istiyorlar

 

« Kur'an-ı Kerim'in birçok ayetinde ehli kitap denilen Yahudi ve Hıristiyanların kâfir olduğu vurgulanır ve cehennemde ebediyen yanacakları haber verilir. (…) Cennet ve Cehennemi yaratan Allah (c.c.) Kur'an'ın bir çok yerinde kafirler eğer iman etmeden ölürlerse ebediyen Cehennem'de kalacaklarını haber verir. (…) Nisa süresinin 89'ncu ayetinde "Onlar, kendileri kafir oldukları gibi sizin de kafir olmanızı ve (kafirlikte) onlarla denk olmanızı isterler..." buyurur. Kendileri kafir olan bu insanlar günümüzde bizim de kafir olmamız için üzerimize geliyorlar ve kendileriyle beraber bizim de Cehenneme gitmemizi istiyorlar. Kafir olmayıp Müslümanlığında direnenleri öldürüyorlar ve terörist muamelesi yapıyorlar. »

 

. http://www.turkiyegazetesi.com/makaledetay.aspx?id=521231

M. Ali Demirbaş – 18.1.2012 - Kâfirlerin ölümü

« Sual: Kâfirlerin ölümü nasıl olur?


CEVAP: Bir kâfir öleceği zaman, gözünden perde kaldırılır. Cennet gösterilir. Melek ona, (Ey kâfir! Yanlış yoldaydın. Hak olan İslam dinini beğenmezdin. İmansız olduğun için Cennete giremezsin. Cennete ancak Muhammed aleyhisselamın Allahü teâlâdan getirdiği bilgilere inanan gidecektir) der. Cennetteki nimetleri görür. Cennet hurileri de, (İman eden, Allahü teâlânın azabından kurtulur) derler. Biraz sonra şeytan, bir papaz şeklinde görünür. (Ey filân oğlu filân! O gelenler yalan söyledi. O gördüğün nimetler, hep senin olacaktır) der. Sonra Cehennem gösterilir. Ateşten dağları, katırlar gibi akrepleri, çıyanları vardır. Hadis-i şeriflerde bildirilen azapları görür. Cehennemdeki Zebani denilen azap melekleri, ateşten çomakla vururlar. Ağızlarından alevler çıkar. Boyları minare gibi, dişleri öküz boynuzu gibidir. Gök gürültüsü gibi seslenirler. Kâfir bunların sesinden titreyip yüzünü şeytana çevirir. Şeytan, korkusundan dayanamayıp kaçar. Melekler yakalayıp şeytanı yere vururlar. Bu kâfire gelip (Ey kâfir, dünyada Resulullah’a inanmadın. Şimdi de meleklere inanmadın, melun şeytana yine aldandın) derler.


Boynuna ateşten zincirler takıp, ayaklarını başından aşırıp, sağ elini sol böğrüne, sol elini sağına sokup, arkadan çıkarırlar. Bağırır, dünyadaki yaltakçılarını çağırır. Zebaniler, (Ey kâfir, ey Müslümanlarla alay eden ahmak! İmdat isteme zamanı geçti. Artık iman ve dua kabul olmaz. Küfrünün cezasını çekme zamanı geldi) derler. Dilini ensesinden çekerler. Gözlerini çıkarırlar. Türlü türlü çok acı azaplar yaparak, habis ruhunu alır, Cehenneme atarlar. Allahü teâlâ, Muhammed aleyhisselamın dininde ve yüce Peygamberin dinini doğru bir şekilde bizlere ulaştıran Ehl-i sünnet âlimlerinin kitaplarında yazılı itikada uygun can vermemizi nasip eylesin! Âmin. (Cennet Yolu İlmihali) »

 

 

- UYDURMA DEVLET, GÖKTEN ZEMBİLLE İNEN HALK

 

 

. http://vahdethaber.com/yazar/6987-babil-kulesi39nden-fransiz-devrimi39ne-bakmak.html

Mustafa Özcan - Yeni Akit – 31.1.2012 - Babil Kulesi'nden Fransız Devrimi'ne bakmak!

« Ca'li veya uydurma mastar ve fiiller olduğu gibi suni ve zorlama ile kurulan uluslar ve devletler de var. Bu yeni Babilleşme sürecinin tezahürleridir. Yine Yunanistan'la bağlantılı olarak günümüzde Makedon sorunu da Bulgar meselesinin bir benzeridir. Bu hususta en bariz başka bir örnek İsrail'dir. Binlerce yıldır ait olmadığı topraklarda hak iddia etmiş ve sönen İbraniceyi yeniden suni döllenme ile canlandırmış ve yeniden Filistin'e (Arz-ı Mev'ud) yerleşmiştir. »

 

. http://www.yeniasya.com.tr/yazi_detay2.asp?id=5140  Süleyman KÖSMENE - 31.1.2012 - İsrailoğullarının hırsı

« (…)  son yüz yıl içerisinde dünya Yahudilerini bir araya toplamayı amaçlayan Siyonizm felsefesi dünyaca bir takım güç merkezlerini de arkasına alarak 1948’de hile ve oyunlarla devletleşme fırsatı buldu. İktisat Risalesi’nde de beyan edildiği gibi, onların dünya sermayelerinin temelinde “hırs, hile ve ribâ (faiz)” yatar. Genellikle gayr-i meşrû kazançları meşru sayarlar. »

 

 

- SİYONİZM VE YAHUDİ İCADI KEMALİZM ÇÖPE – YAHUDİLERE YALNIZ ZIMMİLİK YAKIŞIR 

 

 

http://www.habervakti.com/?page=articles&id=7286

M. Şevket EYGİ – 18.1.2012 - Siyonizm ve Kemalizm

 

« İslam dini ile Kemalizm kesinlikle uyuşmaz ve bağdaşmaz.
Kemalist ideolojinin baş mimarı Moiz Kohen'dir
(Tekin Alp)
.
Kemalist ilahiyatçıyarın aklî dengelerinden şüphe edilir.
İslam dindir, dünya nizamıdır, hayat sistemidir.
İsrail ve Siyonizm ilânihâye
(ebediyen) devam edebilir mi?.. Edemez. Onlar birer tarihî ârızadır, bir gün sona erecektir.
Yahudilerin selameti Siyonizme ve İsrail devletine karşı olmaya, Filistin'nin yerli halkıyla barışıp anlaşmaya bağlıdır
Türkiye'nin de selameti, ilerlemesi, güçlenmesi resmî ideolojiyi terk etmekle mümkündür. »

 

 

- İSRAİL’İ (KANSER MİKROBU) YOK ETME HEDEFİ VE VAHŞETE DAVET

 

 

. http://www.velfecr.com/imam-hamaneinin-bedir-ve-hayber-hatirlatmasi-ne-anlama-geliyor-2179-yazisi.html

Nureddin ŞİRİN – 17.1.2012 - İmam Hamanei'nin “Bedir” ve ”Hayber” Hatırlatması Ne Anlama Geliyor..?

 

« “Hayber” ise, yine Sadr-ı İslam’da, "İslam’a karşı azgın düşmanlığın ve komploların merkez üssü olan Yahudi sultasının yıkılması" anlamına gelmektedir. Bunun günümüzdeki karşılığı ise, "60 yılı aşkın bir zamandır Filistin toprakları üzerine saplanmış 'İsrail' aldlı kanser mikrobunun, bu zehirli hançerin bütünüyle kırılıp atılması, nehirden denize bütün Filistin topraklarının özgürleşmesi"dir. Zira bu hedef, İslam devriminin varlık sebebidir. Eğer İslam inkılabı önderi ve İslam Cumhuriyeti nizamının kurucusu Merhum İmam Humeyni’nin İslam inkılabının zaferinden yıllar öncesinde, Siyonist rejim ile ilgili yaptığı konuşmaları hatırlayacak olursak, İslam devriminin asli hedeflerinden birinin, siyonist rejimin varlığını bütünüyle ortadan kaldırmak olduğunu kolaylıkla anlamış olacağız. »

 

. http://www.velfecr.com/index.php?yazi_id=2180&yazar=0

Editör – 18.1.2012 – Böyle bir Suriye muhalefetini sorguladığımız için mi ellerimiz kanlı oluyor..?

 

 « Birileri kalkıp bizim ellerimizin “kanlı” olduğunu söyleyecekse eğer, onlara “evet ellerimiz kanlıdır; kana bulaşmıştır” diye gönül rahatlığı ve huzuru içinde cevap verebiliriz. Bunu diyenlerin kendileri çok iyi bilirler ki; bizim elimiz, İslam ümmetinin en azılı düşmanı emperyalist Amerikalıların, Filistin işgalcisi cinayetkar siyonistlerin kanına bulaşmıştır. Evet herkes baksın; ellerimizden Amerikalıların ve siyonistlerin kanı damlıyor…! Bunun içindir ki Amerika'sı da, İsrail'i de bizden intikam almak için her yola başvuruyor...

Bundan onur duyuyoruz; yarın Rabbimizin huzurunda hesabımızı kolaylaştırır inşallah….

Yalan mı söylüyoruz, slogan mı atıyoruz..?

Ve o kardeşlerimizden de ellerini bir kez olsun, bu haçlı emperyalistlerin ve cellat siyonistlerin kanına bulandırmalarını diliyoruz… »

 

 

- BİR DEVLETİ İMHA EDİLMESİ GEREKEN ÇÖP YERİNE KOYMAK, DİNİ SEMBOLLERİ KARİKATÜRLEŞTİRMEK

 

 

http://www.mavimarmara.org/category/karikaturler/

 

 

 

 

- İSRAİL’İ YOK ETME SÖZÜ VEREN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN BAŞI, TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NDE

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=8_YKxQ5SCwA&feature=player_embedded 3.1.2012 - Video

 

Bu konuyla ilgili yazılarımız :

/turkiyede_bugun/3198.htm

/turkiyede_bugun/3197.htm

/arsiv/3222.htm

/arsiv/3214.htm

 

 

 

 

Alegresse Delail

 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
Tüm katillere yazıklar olsun...
06/10/12 17:10
Hem çocuk öldürenlere, hem çocuk katilleri için haklılık yarışına girenlere sonsuza kadar lanet olsun!.. (ki tarih boyunca hiçbir masumun ahı havada kalmamıştır, bir şekilde geri dönmüştür!..)
Gazanfer
15/08/12 11:48
Bizim için güzel bir toparlama yapmışsınız : )) Emeklerinize sağlık, benzeri arşiv çalışmalarınızın devamını bekliyorum :)) Hatta benzeri yazılar yazan, yazar ve yayın guruplarının bir listesi Mossadı büyük bir zahmetten kurtarır :) Bir yorumcunun dediği gibi it ve kervan hikayesi :)
S.Hayim
15/02/12 19:34
Kendi adıma konuşuyorum..Tüm bu yazılanlara gülüp geçiyorum.Benim umurumda dahi değil.Yazsınlar,çizsinler.Tatmin olup mutlu olsunlar.Yaşam maratonunda şu andaki meşgaleleri dışında hiç bir şey yapmasınlar.Tek dertleri ülkem olsun.ellerinden geleni de artlarına koymasınlar.Biz bizi bildikten sonra..gerisi kervan ile it hikayesi... En çok hoşuma giden yazının başlığı oldu..”NEFRET KONFEKSİYON”..muhteşem olmuş.Kimin fikri ise kutlanmayı hak etti...hala gülüyorum..
Zeliha Koz.
13/02/12 12:17
TÜM DÜNYADA YALNIZCA 20 MİLYON KİŞİ KALMIŞ BU KAVİM ŞAYET BU KADAR GÜÇLÜ İSE; BU İNSANLARIN ÖNÜNDE EĞİLİYORUM. HELAL OLSUN. BU YOBAZLAR, YAHUDİLERİ GÖZLERİNDE BU KADAR BÜYÜTÜP KENDİLERİNİ BİT KADAR GÖSTERDİKLERİNİN FARKINDA MI ACABA. YAHUDİLER DE BİZLER GİBİ İNSAN. YALNIZCA FAZLA EĞİTİMLİLER. GERÇEKLER ÜZERİNDE ÇALIŞIRLAR. HAYALLER ÜZERİNDE DEĞİL. BU YUKARIDA YAZILANLAR ANCAK ALAY KONUSU OLUR.
Adınız
13/02/12 00:10
kotu tohum ancakkotulugu asilar bu butun yazilar cahil bos insanlarin sacmaliklariboyle bos insanlarin konusmarina kulak vermemek en dogrusu
yehuda beit halachmi israel
11/02/12 14:29
Bu kadar yalan bu kadar iftira allah korusun .Eger yahudi ve Israel 'de yasamasaydim hakikatleri gormeyip bu yahudi dusmanlarinin yalan ve iftiralarina ben bile inanirdim .Tevekelli degil bir cok cahilde Turkiyede bu gozu donmus sersemlerin yalanlarina inaniyorlar.Pes vallahi bu kadar yalani nereden buluyorlar.Bunlarla basa ciklmaz ,hakikatleri gormek icin Israel'de yasamak yeter. Birakin bunlar kin ve nefretleri icinde bogulsunlar. Bunlar aynen hitlerin taktigini kullaniyorlar Turkiyede kendi karanlik politikalarini uygulamak icin Yahudileri karalayip Turkiyedeki problemlerin sebebi olarak Yahudileri gosteriyorlar. Vah zavalli ahmaklar.
S.Hayim
11/02/12 12:25
Muthis bir ornekler sinsilesi..Emek ve zaman isteyen bir calisma.Kutlarim.
erdogan
11/02/12 08:38
Turkiyeye korkunc bir kar yagdi ve Turkiyeyi felc etti.Emekli maaslari gec odenecek.Turkiyede trafik kazalari cok can aliyor.Eh butun bunlarin altinda kim var dersiniz?Tabiiki Yahudi sermayesi,Siyonizm ve Yahudilerin kendileri tabii.Ne o sasirdinizmi?Hic sasmayin bu yukaridaki nefret dolu olaylar icinde bu saydiklarim yok eklemeyi unutmuslar sayin yazarlar!

Haber Merkezi