Haber Merkezi

18/07/14

Yalancının mumu...

Anadolu ajansı Kudüs temsilcisi Taner Aydın İsrailin Gazzede kara operasyonuna başladığı saatlerde şöyle bir tweet atıyor:

Taner Aydın ya tongaya basmış yada kendisi bu resmi montajlamış.

Bu resim iki orijinalin birbiri üzerine monte edilmesinden: Biri, (herhalde) Gazze’nin bombalandığının resmi; diğeri ne yaptıkları pek belli olmayan bir grup (herhalde) İsrailli’nin resmi.

İtinayla montaj güzel bir yalan oluşturuyor

 

Yalan söylemek bu kadar mı kolay oldu? Bu resimleri büyük arayışlar sonucu bulmadık. Herkesin göreceği yerlerde apaçık duruyorlardı.

Bakalım bu kaç kere RT olacak, hangi “saygın” gazetelerde nefreti körüklemek için kullanılacak

Anadolu ajansı gibi ciddi bir devlet müessesesinin Kudüs bürosu yetkilisi bunu yaptıysa, anaba Anadolu Ajansı bu gibi yalan haberleri destekliyormu?

Desteklemiyorsa Taner Aydın’ın bu görevinden ayrılması gerekmez mi?  Veya Taner Aydın'ın istifa etmesi? En azından başka bir büroya transferi?

Eğer yalan habercilik bu kadar kolaysa, Taner Aydın acaba İsrail hakkında dana önce ne kadar yalan söyledi, ve Anaolu Ajansı bu haberlerin hangilerini yayınladı?

El Halil kendindeki Arapların İsraile her atılan roketi tekbir ve tezahüratlarla karşılamalarını acaba Taner Aydın veya Anadolu Ajansı VEYA herhangi bir türk medyası izleyicilerine gösterecek mi?

 

Yazıklar olsun sizin gazeteciliğinize !!!!!!!!!

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
Adınız
28/07/14 19:22
Fena faka basmışsın CNN'deki görüntülere ne diyeceksin. yazıklar olsun senin gazeteciliğine
Adınız
21/07/14 04:21
Bu haberi Belçıkalı bir gazeteci yapmıştı http://www.haberler.com/israil-in-gazze-yi-bombalamasini-israilliler-6251689-haberi/
Adınız
20/07/14 07:30
cnn nin bayanı sıkıysa filistinli gürühun arasına girsin.önce bir güzel taciz ederler sonra da benzetirler.
ümit
19/07/14 00:09
çocuklar ölerek mi denge sağlanıyor.... gerçek olan bu orada çocuklar ölüyor... benimde 2 çocuğum var... belkide sizin de çocuğunuz vardır. yoksa bile bir babanın evladısınız...lütfen bir kez daha düşünün...
frankoss
18/07/14 23:34
bu da mı yalan? http://www.youtube.com/watch?v=o5clNNBJ2hU
Alp
18/07/14 09:32
İyide siz bilmiyormusunuz bu AA ile ilgili bir durum muhabir ile ilgili değil :) AA tamamiyle kafasına göre yada Recep Tayyip'in isteğine göre haber yapan bir ajans.Seçim sonuçlarını bile gözümüzün içine baka baka yanlış söyleyen sahtekar insanlar bunlar.Tarih doğruyu yalandan ayıracaktır içiniz ferah olsun.İşte İsraili bu yüzden seviyorum eğer İsrail olmasaydı bu sözde müslümanların yalancılığı,riyakarlığı içerisinde boğulacaktır.İsrail dengeyi sağlıyor.

Haber Merkezi