Haber Merkezi

20/11/12

İSLAMİ CİHAD: İRAN’A MÜTEŞEKKİRİZ

מבצע עמוד ענן

 

İSLAMİ CİHAD: İRAN’A MÜTEŞEKKİRİZ

 

נערכים לשיגור בעזה, ארכיון

Gazze’de faaliyet gösteren İslami Cihad terör örgütü, İran’ın Gazze’ye sağlamış olduğu silahlar sayesinde Gazze’nin korunduğunu açık bir şekilde dile getirdi. İslami Cihad terör örgütüne bağlı terörist, Lübnan’da faaliyet gösteren Hizbullah terör örgütünün televizyon kanalı El-Manar’a yaptığı açıklamada canlı yayında Gazze’nin İran’a müteşekkir olduğunu belirtti.  

Bu açıklamanın gelmesi ile birlikte Gazze’de bulunan terör örgütleri ilk kez açık bir şekilde İran’ın kendilerine yardım ettiğini resmi bir şekilde kabul etmiş oldu. Ziyad Nahala adlı İslami Cihad üyesi İslami Cihad terör örgütünün ateşkesi İsrail kadar arzulamadığını, İsrail liderlerini sığınaklara sokmayı başardıklarının altını çizdi.

Ziyad Nahala, İran’ın terörist gruplara verdiği silahlar olmaksızın İsrail Savunma Kuvvetleri (İSK) ile mücadele etmelerinin söz konusu olamayacağının altını çizdi. Nahala yaptığı açıklamada İsrail’in İslami Cihad ve Hamas’ın ateşkes şartlarına uyacağını ve bir an önce Gazze üzerindeki ablukanın kaldırılması gerektiğini söyledi.

http://www.mako.co.il/news-military/amud-anan/Article-fcf576accac1b31004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
ismail kasal
14/07/14 09:57
insanların evini yıkacaksın ve sana taş atıyor diye ona tererüst diyeceksin.bu adaletmi.aynı şeyi araplar sana yapsa hoşuna gidermi.hz. mehdi gelmeden son şansınızı kullanın sonpişmanlık fayda vermez.
ismail kasal
14/07/14 09:51
zaman ahir zaman gözünüz ve kalbiniz okadar bağlanmış ki doğruyu güzeli göremiyorsunuz.bu son şansınız ya kendiniz için istediğinizi Filistinliler içinde isteyeceksiniz yada sonsuzakadar allah kahhar ismi ile sizi yok edecek.bu fırsatı değerlendirin iyi kul olmaya çalışın.başınızdaki deccaller sizleri kandırmasın.

Haber Merkezi