Haber Merkezi

13/11/12

MISIR: İSRAİL SALDIRIRSA ELÇİMİZİ ÇEKERİZ

MISIR: İSRAİL SALDIRIRSA ELÇİMİZİ ÇEKERİZ

  המצרים: נחזיר השגריר אם ישראל תתקוף בעזה

Arap Baharı sonrasında iktidara gelen Müslüman Kardeşlerin İsrail-Hamas çatışmasındaki siyasetinin Mübarek dönemi siyasetinden değişik olduğu artık su götürmez bir gerçek. Mısır, İsrail’in Gazze’ye düzenleyebileceği olası bir kara operasyonunun gerçekleşmesi durumunda İsrail’e atadığı büyükelçiyi Kahire’ye çekeceğini duyurdu.

 

Mısırlı yetkililer Gazzeli teröristler ile İsrail arasında süren çatışmanın sona ermesi ve ateşkes ilan edilmesi için çalıştıklarını bu çalışmalara balta vurulup geniş bir kara operasyonunun düzenlenmesi durumunda Mısır’ın İsrail’e karşı önemli adımlar atacağını belirttiler.

 

Buna karşın dün Başbakan Natanyahu Aşkelon’da uluslararası toplumdan olası bir kara operasyonuna destek almak için İsrail’de temsilciliği ve elçiliği bulunan tüm ülkelerin temsilcilerini toplayarak İsrail’in güneyinde vuku bulan roketli yıpratma savaşını İsrail’in daha fazla sineye çekmeyeceğini ve İsrail’in çocuklarını korumaya muktedir olduğunu söyledi.

 

 

 

http://www.mako.co.il/news-military/israel/Article-b4e0e2f4057fa31004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
benhur
20/11/12 14:43
''Rudolf,ilan keşke siz israilde olsaydınız
Rudolf
16/11/12 02:11
benhur yine inciler döktü, dikkat et o incilerden bir tanesi bogazina kacmasin sonra seni cabbari bile kurtaramaz zira o artik eşşek cennetinde kendisine sunulan hurilerle bir likte aşk yaşıyor şayet sende boyle sonsuz bir aşk yaşamak istiyorsan cekinme hemen haber ver senide o pisligin yanina postaliyalim hemde ucret falan talep etmiyoruz.
İlan
15/11/12 15:46
benhur keşke sende Gazzeyi savunmaya gelseydin...
benhur
15/11/12 15:44
ne ateşkesi azdan az çoktan çok gider artık sloğan atma zamanı bitti icraata geçildi Hayber hayber ya yahud Ceyşi Muhammed sevfe yeud

Haber Merkezi