Haber Merkezi

23/06/12

DEMİR KUBBE AŞKELONU KORUDU

 

 

 

Israel News

DEMİR KUBBE AŞKELONU KORUDU

 

Gazze'den Hamaslı teröristlerin fırlattıkları Grad tipi roket Aşkelon şehri semalarında İsrail'in geliştirdiği anti-balistik füze savar sistemi olan Demir Kubbe tarafından havada imha edildi.

İsrailliler her saldırıda olduğu gibi bu seferde erken uyarı sirenleri ile füzelerden korunmak için zırhlı sığınaklarına koştu. Ancak bu kez roket Aşkelon semalarında imha edildi.

İkinci diğer roketin yerleşim bölgelerine düşmeyeceği anlaşıldığı için Demir Kubbe tarafından vurulmadığı ve boş bir alana isabet ettiği belirtildi. Boş alana düşen roketin ardından aramalar sürüyor.

 

 

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4245821,00.html

 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
tahsin
17/07/14 14:52
alon bey bak yazdığın yazıyı önce tartacaksın nerelere gittiğini ölçüp biçeceksin.bizim için bir insan öldürmek dünyadaki bütün insanları öldürmekle aynıdır dinimizde.isterrsek cesaretimizi göstermesinide biliriz.Ve inan Allah yolunda vatan yolunda gözümüzü kırpmadan ölüme koşan bir milletiz sizin gibi abd nin arkasına saklanan ondan yardımlarla sizden güçsüz devlete saldıran bir millet değiliz.Akıllı olman lazım bazı konularda
Alon
08/10/12 06:58
Fatih !!! Cesareti neyle istersen kıyasla..Şu 65 yıllık süreçte deneyen çok oldu , hepsi boyunun ölçüsünü aldı.. Akçakaleye bomba düştüğünde ne erken ne de geç uyarı sistemleriniz çalıştı..Düştükten sonra ortalığı ayaga kaldırdınız alt tarafı 1 tek bomba için..Kör atışı ile de cevap verdiniz..Uçağınız nasıl düştü bileniniz bile yok..Cevap bile veremediniz, bazılarının cıyak cıyak bağırmasından başka..
Fatih
15/08/12 18:40
Malesef bir filistini yok edemeyecek kadar aciz bir ülke. Bir israillinin cesaretini kedilerin cesaretiyle kıyaslayabilirim ancak. erken uyarı sistemleri sadece sizi içeride korur. oradan çıkanca ne yapacaksınız?

Haber Merkezi