Haber Merkezi

02/06/12

MADONNA İSRAİL'İ BİR KEZ DAHA FETHETTİ

 

ישראל היום

Madonna İsrail'i bir kez daha fethetti.

 

İsrail'e daha önce yaptığı ziyaretlerle bölgede adından çok söz ettiren pop müziğin Kraliçesi Madonna Ramat Gan stadyumunu hınca hınç dolduran 33000 hayranıyla şarkılarını seslendirdi. Madonna konseri sırasında ortadoğuda barış temennisinde de bulundu.

Madonna, ortadoğuda barışın oluşmasıyla tüm dünyada barışın hüküm süreceğini söyledi. Lady Gaga ile aralarındaki rekabet bilinen Madonna, İsrail'de Lady Gaga'ya nazaran daha fazla sevildiğini belki de dün geceki konserle ispatlamış oldu.

Konser başlayana dek Madonna'ya eşlik eden kilise korosunun şarkılarını dinleyen İsrailliler bir saat gecikmeyle de olsa pop müziğin kraliçesini alkışlarla karşıladılar. Sevilen parçalarını seslendiren Madonna koreografi olarak Hristiyani öğeler de kullandı.

Madonna sevenlerine konser sırasında seslenerek Dünya turnesine İsrail'den başladığını çünkü dünyada ve ortadoğuda barış istediğini söyledi. Madonna kendisinin hayranı olmanın birinci şartının dünyada ve ortadoğuda barış istemek olduğunu sözlerine ekledi. Madonna'nın bu sözleri seyircilerce alkışlandı.

http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=17711&hp=1&newsletter=01.06.2012

 

 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin

Haber Merkezi