Haber Merkezi

25/08/14

Avrupadan İslam devleti sahneleri

 

Norveç veya Belçika (Belgistan)...Şeriatı hangisi önce kabul edecek?

Kaynak: Pamelageller.com

Norveç

norway Islam copy

(Yukarıdaki resimde şeriyat isteyen Norveçli Müslümanlar Norveç'te ülkenin bayrağını yakarken)

Dünyanın herhalde en antisemit ülkelerinden biri onlan Norveç ektiğini biçiyor. Veya başka bir deyişle, ithal edip desteklediğiğinin tadına bakıyor.

“Norveçli Müslümanlar ülkede İslami bir  devlet kurulmasına izin verilmezse yeni bir 11 Eylül yaşayacaklar”

“Sizin gibi pis hayvanlarla yaşamak istemiyoruz”

Norveçli haber portalı VG Nett’in haberine göre Ansar a-Sunna adlı Müslüman terörist bir grup başkentin bir kısmının Şeriyatla yönetilen bir İslam ülkesi olmasına izin verilmezse, İskandinav ülkesinde 11 Eylüle benzer bir katliam yapacağını söylüyor.

VG Nett, Norveç polisinin bu grubun birçok üyesini tanıdığını bildiriyor.

Terör grubu “Eğer Norveçli askerler Afganistana uçabilirlerse, Osama ve Muhammed de İnşallah Norveçe uçarlar” diyor.

“Bu hareket bir savaşa dönüşmeden , müslümanlar herhangi bir hareket başlatmadan ve Norveçlilerden tepki görmeden hükümet sorumluluk alıp bu işi bitirmeli.

Müslümanların sessizliğini bir zayıflık alameti olarak görmeyin. Sabırlarını kötüye kullanmayın. Önleyemeyeceğiniz bir şey yapmaya bizi zorlamayın. Bubir tehdid değil, sadece gerçeklerdir. Adaletin sözleridir.

İkaz ediyoruz. Sonuçlar korkunç olabilir. Norveç topraklarında 11 Eylül veya daha büyük saldırılar olabilir.  Söylediğimiz sizin iyiliğiniz içindir.

Norveç toplumunun bir parçası olmak istemiyoruz. Norveçten gitmet de istemiyoruz çünkü burada doğduk ve büyüdük. Allahın Dünyası herkesindir."

Belçika

Brüksel Avrupanın başkenti.  Fakat bazıları “Müslüman Avrupanın başkenti” diyorlar.

Bir binanın üzerindeki graffiti “Belgistana hoş geldiniz” diyor. Müslümanlar Belçikada hala azınlıktalar. Fakat başkent Brükselde şehir nüfusunun dörtte biri ve de en büyük dini gruplar.

20 sene sonra çoğunluğun Müslüman olcağı tahmin ediliyor.

Belçika’daki en çok ses yapan “Sharia4Belgium”, veya Belçikaya Şeriyat” adlı örgüt. Birçoklarının ciddiye almadığı bu grubun, kendine Abu İmran adını yakıştıran başkanı CBS ile yaptığı röportajda Müslümanların Belçikayı ve dünyayı ele geçireceklerini söylüyor.

 Abu İmran

“Dünyada Şeriyat uygulanacak” diyor. Ona göre şeriyat dünya yüzünde suç işleyenlerin, açlığın, veya adaletsizliğin olmadığı bir  Cennet.  İmran şeriyatla İslamın aynı şey, ve demokrasinin şeytan işi olduğunu söylüyor. “Demokratim Müslüman demek Yahudi Hıristiyan demek kadar saçmadır” diyor. Bu imkansız. Ya birisi ya öbürüsün.

Geçtiğimiz aylarda Sağcı parti başkanının  kızı An-Sofie Dewinter çarşaf ve bikini giyerek “YA hürriyet ya İslam” mesajlı bir poster yayınladı. Dewiwnter ölüm tehdidleri aldı;

 

Bikini tamamen boyanarak burka haline getirildi ve üzerine “Belgistana hoş geldiniz” yazıldı.

 

 

İmran, kızının bikiniyle resmini çektirmesine izin verdiği için babasına youtube da kadın tüccarı diyor.

Arapların 1300 sene önce İspanyayı işgaline atıfta bulunarak “Belçika pis ve sapık. Milletin ahlakı bozuk. İspanyada yaptığımız gibi bunları da kurtarmamız lazım “ diyor.

Eylemleri sırf lafta kalmıyor. Brükselde bikinili kızlara saldırılıyor, Müslümanların çoğunlukta olduğu bazı mahallelerde şeriyat uygulanıyor.

“İslam: Politik bir din üzerine ciddi denemeler” adlı kitabın yazarı Sam Van rooy, “Avrupanın büyük şehirlerinde çoğunluk Müslüman olunca ne olacağını göreceğiz” diyor.  “Brüksel, Amsterdam, Rotterdam ve Antwerp’de görmeye başladık”. İslam faşist bir ideolojidir. Yahudilik veya Hıristiyanlık gibi değildir. Komünizm ve Nazizm sadece ideolojilerdir.İslam her ikisine de benzer, fakat dini bir tarafı da vardır. Teklike de bundandır” diyor.

 

Belçikada son dört senedir doğan erkek çocuklara en çok konulan isim Muhammed. Antwerp’de ilkokul çocuklarının %40 I müslüman. İmran “kafirler bile 2030 da çoğunluk olacağımızı söylüyorlar. Eğer bizi durdurmak isterlerse, her biri dört kadınla evlenip çok çocuk yapsınlar” diyor. “Çok kalmadı. Belçika ve Avrupa kendini İslam ve şeriyata hazırlasın”.

Özetini sunduğumuz röportajı aşağıdaki videoda izleyebilirziniz. 

 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
Alon
03/09/14 20:24
Ya Samir !!!! Hemen neden kaçıyorsun ?? Daha karpuz kesecektik...Yani göğsü yeni tomurcuklanmış hurilerden bahsedince mi kızdın ?? Bu benim uydurmam değil vallahi..Diyanetin tevsirine bak yeter..Şunu da arada söyliyeyim ...Şu hükmü kalmamış yahudilik palavraları , aynen masal kitabında yazar..Göğsü yeni tomurcuklanmış( 10 yaşlarında minicik kızlar ) huriler gibi...
Zeitgeist
03/09/14 18:30
Bütün semavi dinlerin Dünya üstünden silinmesi lazım( Musevilik,Müslümanlık ve Hristiyanlık). İnsanlık için bu kokuşmuş orta doğu safsatalarından vazgeçmek lazım.
Adınız
03/09/14 14:53
şamaroğlan en son bombasını patlattı:"şuan hiçbir hükmü kalmamış museviliğin ..." Ben demedim mi bu şamaroğlan vampir gibidir. Gündüz insan gece hırt. Gece olunca tabutundan çıkıp kan emmeye çıkarak gerçek yüzünü gösterir. Şamaroğlan aynen sosyetik hayat kadınları gibi. Onların ne olduğunu aynen vampirler gibi ne olduğunu normal zamanda anlayamazsın. Âmâ gece olunca hemen ne mal oldukları anlaşılır. İşte şimdi gece oldu ne mal olduğu anlaşıldı,"şuan hiçbir hükmü kalmamış museviliğin " diyerekten. Şimdi de "artık bu son" diyerekten pırrr...bombayı patlattı ardından pırrrr...aynen hamas gibi okul, cami, hastane gibi garanti yerlerden füze atmaya gelince en öndeler askerler Gazze ye girip de savaşa gelince ortalıkta yoklar. Aynen pııııırrrrr....Bunların cesareti bu kadar işte. Şimdi beni kim eğlendirecek SAMİRoğlan? Lütfen forumu terk etme.
ilan
03/09/14 10:46
Yahu size ne içiriyorlar? Aynı haritaya mı bakıyoruz? 66 senedir bütün komşularının saldırdığı İsrailin çölleri yeşerttiğini, her alanda dünyanın sayılı ülkeleri arasına girdiğini, vatandaşlarını da en yüksek yaşam seviyesine getirdiğini görüyorum. Allahtan herkese böyle sürünme vermesini diliyorum.
ilan
03/09/14 10:41
Samir tam köy kurnazısın. Başkalarının inancına saygın yok, devamlı kurnazlıkla laf sokuyorsun. Geçerliliği kalmamış Yahudilik falan gibi laflar edersen sana sevan Nişanyanın laflarıyla cevap veririm: Muhammed adlı şahıs, kâinatın yaratıcısı olan yüce tanrı ile, neuzubillahi teala, iletişim kurduğunu ve ondan bir kitap aldığını iddia etmiştir. Benim vicdanî ve dinî kanaatime göre bu davranış küfürdür ve küfürlerin en büyüğüdür. Buna rağmen ben Muhammed adlı şahıstan ve onun övücülerinden şikâyetçi değilim. Herkes, başkasının haklarına tecavüz etmedikçe, dilediği yanlışa inanma ve dilediği hurafeyi hakikat sayma hakkına sahiptir.
Adınız
03/09/14 07:11
AMA GERÇEK İMANLI (zamanında) YAHUDİLERİN VAR OLDUĞUDUR, diyen şamaroğlan şimdiki zamanda böyle birilerinin olmadığını iddia etmekle antisemitizmi savunuyor. .Samiroğlanı biraz daha zorlasam kavgam dan alıntılar ile yorumlarını yazacak. Mutasyon budur şamaroğlan. Başta topyekûn girişlerinle işe başlıyorsun baktın ki yabancı yerdesin işi tekilleştiriyorsun biraz damarına basınca da gerçek faşist antisemit duygularını kusmaya başlıyorsun. Âmâ seninki bir ileri bir geri mutasyon mu neme nem bir şey inan ki anlamadım.Bir ileri bir geri sonra da bir ileri. Ayıptır yahu bunu bari herkesin önünde yapma. Hele bir kez yerinde dur hacıyatmaz gibi sallanma. Sallanma ki seni bir kez sabit göreyim. Samiroğlan hadi lütfen biraz kıvır da beni eğlendir.Tez beklerim....
samir
03/09/14 02:21
alon haritaya tekrar bak 3-5 mücahidle 60 senedir baş edemeyip sığınaklarda sürünen israili görüyorsun:) benim inancıma göre şuan hiçbir hükmü kalmamış museviliğin tartışmasını yapmak ikimizede birşey kazandırmaz yazdığın mesajın masal kısmına tevrattan yüklü örnekler vermem mümkün ama edepsizlik yapmak istemem! ALLAH yanlış yolda olanlara hidayet versin gerçek kulluğu şüphesiz imanı hepimize nasip etsin.bu konu ve sayfada son mesajımdır.
Alon
02/09/14 19:16
Samir , şimdi bizler dandik imanlı mı oluyoruz ?? ne bileyim, ben söylediklerinden öyle algıladım..Bu durumda islama inananlarda gerçek imanlı oluyor galiba..Benim anlamadığım bu gerçek imanlı vatandaşlar dünya haritasına baktıgında nedense sürüngenleri oynuyor..Hani birde petrol olmasa ( 100 sene içinde bitecek) kim bilir ne durumda olurlar..Şimdi belki diyebilirsin ; yok arkadaş bu dünya imtahan yeridir..İmanlılar burada sınanıyor , öteki tarafta kevser ırmaklarının etrafında göğüsleri yeni tomurcuklanmış hurileri ile beraber olacaklar..İmanlı erkekler için ne güzel bir hediye...Ama imanlı kadınlara yağmurlu havada su yok :-))) La Fontaine den masallar....
samir
02/09/14 03:01
Bak sen zıpçık oğlana! darwinin evrim teoremlerine kendini kaptırınca sadece beyin mutasyonu geçirmiş zeka seviyen maymunla kıyaslanamayacak kadar geri fikren acayip bir canlı olmuşsun sende bir gariplik olduğunu farketmiştim ama bu atomu parçalamak gibi önemli yeni canlı türünü ZIPIR ismiyle tescilledim:) şimdi zıpır özür dilemek yiyecek bişey değil algılarının çok üstünde onu geçiyorum:) tarihteki peygaber katli konusunda musevi toplumunun tümünü suçlasam kim engel olabilecek yada böyle düşündüğüm için nereye hesap vereceğimki korkayım! AMA GERÇEK İMANLI (zamanında) YAHUDİLERİN VAR OLDUĞUDUR. alon senin neye inandığınla ilgili bir sıkıntı yok beni ilgilendirmez islam dininde tebliğ teklif esastır gerisi sana kalmış.
Alon
01/09/14 07:21
Samir !! Sen islam dinine inanıyorsun değil mi ?? iyi , inan o zaman...o din beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor bile..Sonuç itibarı ile kitabın içeriğinde yazanlar benim için yok hükmündedir..peygamber katilleri, lanetli millet cart curt...Hadi diyelim 2000 sene evvel yahudinin biri bir peygamber öldürmüş ( Ben bilmiyorum kim kimi öldürmüş) veya 10 yahudi 20 peygamber öldürmüş..ve bu yüzden kitabınız bir millete lanetli diyebiliyor...Aradan geçmiş 2000 sene , demek yahudiler lanetli eh ??? İyi ki böyle bir dine inanmıyorum..çok şükür
Adınız
01/09/14 07:14
şamiroğlan.bakıyorum ki hep özür diliyorsun. Demek ki doğru yolda değilsin. Bak evladım güruhun ne olduğunu sana izah ettim ama sen halen kıvırmaya çalışıyorsun. Herkesten özür diliyorsun bari bir kez benden de özür dile .alınıyorum haaaa...demek ki tarihte bir güruh varmış bugüne kadar gelmiş ben de o güruhun mensubuymuşum. Nasıl oluyor bu acaba? Hangi bilimsel verilerle böyle genetik bir sonuca varıyorsun? Hadi oradan biraz sağdan biraz soldan kıvır da beni biraz eğlendir. Önce bir güzel dalış yaptın toplumsal suçlamaya girdin ardından baktın ki yabancı bir yerdesin hemen dansöz gibi kıvırmaya başladın olayı tekilleştirerek. Şark kurnazısın ya. Metamorfoz mutasyon gibi sözcükler sana pek yabancı değil. Darwin seni görseydi herhalde gururlanırdı bu kadar kısa zamanda maymundan insana dönüşebildiği konusundaki evrim teorisinin canlı örneğini Galapagos adalarında değil de şamiroğlan ın evinde görebileceği için...
samir
01/09/14 02:19
Zıpçık eleman senin igrenç fikirlerinle şeytani bakış açının kurduğu tezgah tarihte onlarca peygamberini katleden bir güruha mensup olduğunu gösteriyor tdk sözlüğü az bile söylemiş:) değersiz aşagılık gurup peygamberlerini katleden güruhtur.SEN (son peygamber gelmeden önce) İMANLI YAHUDİLERİ ALLAHIN SEVGİLİ KULLARINI bu güruha katmakta ısrar etsende nafile zaten güruh kelimesinin geçtiği ilk mesajımda sadece seni hedef almam bu hırçınlığının nedeni sanırım:) tarihte bazı yahudilerin peygamberlerini katleden guruba dahil olduğu gibi islam adı altında vahşet uygulayan ışid gibi canilerin olabileceğini anlatmaya çalıştım fakat görüyorumki nafile.
Adınız
31/08/14 17:37
Samiroğlan ne demiş." "bana hitap şeklini beğenmediğim zıpçık birinin tarihte onlarca peygamberini katleden bir güruha mensup olduğunu hatırlatırım.. ".sonra da dansöz gibi kıvırarak ben öyle dememiştim böyle demişim diye kıvırmaya çalıştı. Sonra da bana güruhun anlamını bilmediğimi iddia ederek sözlüğe bakmamı istedi. Ben de baktım TDK sözlüğüne güruhun ne demek olduğunu. Ne demekmiş ? "Değersiz, aşağı görülen, küçümsenen topluluk, derinti, sürü".Vayyy samiroğlan değersiz diye kastettiğin kimlermiş? Aşağı görülen kimlermiş? Küçümsenen topluluk kimlermiş? Sürü kimlermiş? Bunlar sana antisemitizmi hatırlatmıyor mu şamaroğlan? Özünü hep kusuyorsun ama kusmuğunu temizlemek için o kadar acele ediyorsun ki elin ayağına dolanıyor ben öyle demedim diye . Dansözler de kıvırır ancak onlar sanatını namusluca icra ederler? Ya sen hiç de onlara benzemiyorsun. Kıvırmayı çok seviyorsun ama herkesin önünde kıvırtmıyorsun ayıp olur diye. Ancak bir fırsatını bulunca dayanamayıp kıvırıyorsun. Sen neymişsin yahu?
Yehuda Beit - Halachmi
31/08/14 09:42
SAMIR BEY..... Islamiyet Hicaz'da basladi ve kisa bir zamanda Hilafet adina ordular kurup KILIC ZORUYLA tum orta doguya kuzey afrika ve Ispanya'ya kadar yayildilar demekki Hilafetin maksadi baskalarina ait topraklari alip Islamiyeti o ulkelerin ahalisine zorla kabullendirmek kabul etmeyenleri kilictan gecirmek,tarihte bilindigi gibi bunlar vukubulmus seyler. Bugun zamaninda Araplarin baslatmis olduklari HILAFET'i ARAP ULKELERI BILE ISTEMIYORLAR.ISTEYENLER MUSLUMAN KARDESLER, HAMAS ,ISID GIBI teror orgutleri TURKIYEDE bile AKP'ye oy verenlerin icinde cogunlugu Hilafet istemiyorlar,zaten bugun dunya ortami M.S 600 700'lu yillara benzemez zamaninda Islami yayanlarin yaptiklari gibi teror yoluyla Batiyi ellerine gecirmek isteyen zavalli megalomanlar kendilerini ne zannediyorlar SELAHADDIN EYYUBILERIN ZAMANI GECTI. Bunu geriye getirmek isteyenler sonunda bozguna ugrarlar. KUDUZ KOPEKLER GIBI KUYRUKLARI IKI AYAK ARASINDA SALYALAR AKITARAK KENDI DELIKLERINE DONERLER. ANLIYANA SIVRISINEK SAZ, ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ.
Alon
31/08/14 05:51
Dinde zorlama yok ???? MS 670-740 yılları arası yaşanan olaylarda Türkler nasıl islamı kabul etmiş ?? Talkan,, Curcan katliamları ne ifade ediyor acaba ??? Osmanlı tarihine bir bakalım.. Sabetay Tzvi isimli bir yahudi kendini mesih ilan ediyor ve birçok müridi oluşuyor. Günün padişahı Sabetay Tzvi ye ne diyor ?? Ya müslüman olursunuz , ya da kelleleriniz alına...Ve sizin dönme dediğiniz insanlar böyle oluşuyor...Hilafet diyorsun da...Evet büyük sorundur..İnsanların yaşayış biçimine karışmak,neyin nasıl yapılacağını birtakım kurallara bağlamak ismi farklı olsa bile diktatörlüktür. Kimisi oruç tutar, kimisi tutmaz. İsteyen örtünür, isteyen örtünmez. Örtünmeyene orospu, örtünene faziletli kadın denecek öyle mi ?? ve sizin kitabınız der ki..Biz bu kuranı arapça indirdik ki herkes anlayabilsin..Hilafetle islam dininin farklı uygulamalarına son verilecek diyorsunda , hani islam anlaşılır bir dindi ??? Okuyan anlamıyor mu ??? Evet insanlar kusurludur..Din adına kafa kesenler, ciğer, yürek , bilumum sakatat yiyenler kusurun da ötesindedir.. İrdelemek lazım , neden acaba bu caniler kusurlu, bunlara sebep nedir diye :-)
samir
29/08/14 01:59
Yehuda Beit- Sizin dininiz size, benim dinim banadır.(kafirun109) sizi zorla müslüman yapmak gibi bir niyetimiz yok islam dininde böyle bir uygulamada yoktur.yüzlerce yıl osmanlının idaresinde kalmış farklı dinleri olan ülkeler ve insanlar bunun açık kanıtıdır.ama islam dinini seçmenizi ALLAH tan diler tavsiye ederim o kadar bu benim için sorumluluktur...bir önceki mesajınıda islam ülkelerinde! çeşitli karışıklıklardan iç savşlardan söz ettiniz bende bunun çözümünün HİLAFET olduğunu söylüyorum bunda rahatsız olacak ne var? HİLAFET=Müslümanların yönetimini üstlenen kurumdur sadece TÜRKİYE değil dünya müslümanlarının sorunlarının çözümünde islam dininin farklı uygulamalarına hakemlik edecek farklı dinlere mensup ülkelerle müslüman ülkeler arasında olası çatışmalarda muhatap kabul edilecek faydalı sorumlu bağlayıcı karar alabilen bir kurumdan söz ediyorum.''islam dini barış dini olamaz'' sözün bir tekrarlama yapmamı gerektirdi KUSURLU OLAN İNSANDIR İSLAM DEĞİL! ülkesine toprağına namusuna dinine bir saldırı olmadığı halde bir müslüman size düşmanlık eder barışı bozarsa o islam dinine mensup değildir ve kendisi öyle iddia etse bile MÜSLÜMANDA değildir...ADINIZ sana güruh kelimesinin anlamına bakmanı tavsiye ederim..ben davamda sabit duruyorum sen amuda kalkıp yamulduğun için karşı tarafı bozuk görüyorsun:))
Yehuda Beit - Halachmi
28/08/14 11:48
SAMIR BEY ...HILAFETI GETIRMEK ISTIYORSUNUZ,IYI BUNU TURKIYEDE YAPABILIRSINIZ ,SIZLERI TUTAN YOK.AMA ISLAMIYETI BESERIYETIN DINI KABUL ETTIRMESSINIZ YAHUDILER KENDI DINLERINDEN MEMNUN VAZGECMEGEDE NIYETIMIZ YOK ,HRISTIYANLARIN BUNU KABUL EDECEKLERINI ZANNETMEM,BILINDIGI GIBI HRISTIYANLIK ZAMAN ZAMAN KILIC ZORUYLA SONRADAN BUGUNE KADAR MISYONERLIKLE YAYILDI ,ISLAMIYET KILIC ZORUYLA (YA MUHAMMED YA OLUM) BUGUNDE ASIRI DINCI ORGUTLER YOLUYLA AYNI SEKILDE DUNYAYA YAYGINLANMAYA CALISILIYOR. YAHUDI DININE GELINCE GUC KULLANARAK HIC KIMSEYE KABULLENDIRMEK ISTEMIYORUZ. TAM TERSINE AZDA OLSA YAHUDI OLMAK ISTEYENLERI HAKIKATTEN HICBIR CIKARI OLMADAN GERCEKTEN DINIMIZI BENIMSEDIGI GEREKCESIYLE DINIMIZE KABUL EDILIRLER .BUNUN ICINDE TUM YAHUDI ORF VE GELENEKLERINI OGRENIRLER VE IMTIHANI GECENLER KABUL EDILIRLER,BU TEST DEVRESI IKI UC YILLARINI ALABILIR,YAHUDI OLMAK ZORDUR AMA YAHUDILIK DIGER DINLER GIBI SIDDET KULLANARAK INSANLARA ZORLA KABULLENDIRILMEDIGI ICIN,BENCE HAKIKI DINDIR.BARISIN DINIDIR,ISLAM DINI BARIS DINI OLAMAZ BUNLARI ISLAM ULKELERINDE BARIZ BIR SEKILDE GORUYORUZ ,SIDDETI VE CEHADETI KUTSAYIP HAYATI OLUME TERCIH EDEN BIR DIN BARIS DINI OLAMAZ. SAMIR BEY ....BU YUZDEN SIZ KENDI INANCINIZLA KALIN BIZ KENDI IMANIMIZ VE DINIMIZLE OVGULUYUZ.
Adınız
28/08/14 06:49
samir oğlan kıvırmayı nereden öğrendin. Önce mensubu olduğun güruh diyorsun, sonra da kıvırtarak o güruh dediğim güruh değilmiş münferit kişilermiş. Hadi oradan senin gibilerini çok iyi tanırım.Bir şeyler söylerler iş sarpa sararınca bunu demek istemedim derler. Yani senin gibiler de doğru yoktur. Hep kıvırtarak yamuk dururlar. İşte öyle Bir şeysin samiroğlan.
ateist
28/08/14 05:11
Samir okuda öğren. Sence kılıctan geçirmek zorlama değilse lafımı geri aldım http://blog.milliyet.com.tr/turk-tarihinin-kayip-70-yili--turklerin-musluman-oluslarinin-gercek-hikayesi/Blog/?BlogNo=424886
ateist
28/08/14 05:06
dinimizde zorlama yoktur diysn samir türklerin Müslümanlığı nasıl kabul ettiğini biliyormu? Halifelik isterim diyen samir şeriyatmı istiyor? Ya İslama inanmayanlar ne olack? Onlarıdamı halifelik yönetecek yoksa diğerleri kendi ülkelerinde istedikleri gibi yaşayabilirlermi. ATATÜRK e de dil uzatma bugün Suriyel, ve Iraklılar sürünmüyorsan, babanın adını biliyorsan ona borçlusun
samir
28/08/14 00:15
Yehuda Beit yorumunda kısmen haklısın gerçek müslümanlar islam dinine zarar veren bu vahşi yaratıklara karşı birleşmeliler..hiç bir işe yaramayan islam konferansı gibi değil islam birliği tek noktadan yönetilmeli ve bağlayıcı karar alabilmeli...açıkcası bu durumun tek çözümü HİLAFET KURUMUNUN GERİ GETİRİLMESİDİR!....islam dinini diğer dinlerden üstün görmüyorum yaşadığımız çağda İSLAMI TEK DİN OLARAK KABUL EDİYORUM.saygısızlık yaptığımı düşünmeyin inancım bu şekilde ama asla islam dinine mensup olmayanları düşman olarak görmüyorum..dinimizde zorlama yoktur.
samir
27/08/14 19:59
webmaster iyi niyetiniz ve ilginiz yayınlanmayan mesajımın farklı bir nedenle(belkide benim hatam)olduğunu düşündürdü bu sebeple özür dilerim.
webmaster
27/08/14 18:52
samir rümuzlu okuyucumuz. Sitemizde kimseye hakaret edilmez. Her yazının yazarı veya tercümeyse kaynağı belirtiğir. Hakaret olarak gördüğünüz yazıları lütfen 1) bize bildirin 2) eğer sizinle aynı fikirde değilsek ve silmezsek savcılığa suç duyurusunda bulunun. Aksi halde iftira olarak kabul edip bu iddiayı içeren yorumlarınızı engelleyceğiz. İsraile yanılgı içinde olan büyük bir çoğunluk işgalci diyor. Bu bizi rahatsız etmez. Sitemimizde yayınlanmayan yorumumuz yoktur. Saygılar.
samir
27/08/14 15:15
webmaster TÜRKİYE cumhuriyetinin yetkililerine hertürlü hakaretin yapıldığı sitenizde israili işgalci devlet olarak düşünmemden dolayımı mesajlarımı yayınlamıyorsunuz ?
Yehuda Beit - Halachmi
27/08/14 12:24
Samir Bey ...Hala anlamakta gucluk cekiyor,Tum Arap ulkelerine hatta diger Islam ulkelerinde neler oldugunu gormuyor,(Afganistan ,Pakistan ve Afrikada Arap olmiyan Islam ulkeleri) bu ulkelerde kan govdeyi goturuyor. Sunniler SII'lere karsi ve tersine birbirlerine karsi teror uyguluyorlar,bu ulkelerde insan haklari durmadan cigneniyor ve normal milletler camiasinda Suc sayilan unsurlar bu ulkelerde normal davranis olarak kabulleniyor. Bu pislikler Din adina her sucu isliyorlar.Sonrada kendileri gibi olmiyanlara KAFIR GOZUYLE BAKIYORLAR. HAKIKI KAFIRLERIN KENDILERI OLDUGUNU GOREMIYORLAR, ISLAMIYETI SEYTANLIGA DONUSTURUYORLAR,SAMIR BEY SIZ MUSLUMANLAR ICLERINIZDEKI BU PISLIKLERI TEMIZLEMEDIGINIZ MUDDETCE ,MUSLUMAN OLMIYAN MILLETLER ISLAMIYETI SEYTAN DINI OLARAK GORMEGE DEVAM EDECEK BUNU HAKKIYLA KAZANDINIZ,SIZLERIN (ISLAMCILARIN) BIZLERI HOR GORMENIZ VE ISLAM DININI DIGER DINLERDEN USTUN GORMENIZ cok komik oluyor.
samir
27/08/14 03:08
Zıpçık birine..tarihde peygamberlerini katleden güruhun ötesinde imanlı yahudilerde vardı museviler diye genelleme yapmayıp güruh diye ayrıştırdığım ve sadece zıpçığı dahil ederek yazdığım mesajdaki inceliği sende olmayan bir kavramla analiz etmeni beklememeliyidim ALLAH sanada nasip etsin:)
Adınız
26/08/14 19:32
samiroğlan şöyle buyurmuş yazısında "bana hitap şeklini beğenmediğim zıpçık birinin tarihte onlarca peygamberini katleden bir güruha mensup olduğunu hatırlatırım.. ".bak şu konuşana ağzından bal mı akıyor salya mı kestirmek pek mümkün değil. Mümkün olan şey acaba hangi peygamber katledilmiş de onu bir söylesin bir hele. Öte yandan da senin tevhid inin yüzyıllarca yapmış oldukları savaşlarda ölen veya öldürülen dindaşlarından mı bahsediyorsun? Yoksa dindaşlarının hangi sorumluluklarından kendine yontuyorsun hangi sorumsuzluklarını kendine yontmuyorsun. Mantık sorunu yaşayan mantıksız samir oğlan kendi yazısında kendi mantıksızlığın içinde tarihin çöplüğünde boğuluyor.İşte bir örneği;bir din mensubunu güruh diyerek bahsederken durumu toplumsal kolektif bir karakter gibi algılarken, öte yandan işid el nusra el kaide hamas gibi nemrut terör örgütlerini kolektif durumdan ayrıştırıp münferit bir olay gibi empoze etmeye çalışacaksın. Allah'ım bu gibi insanlara mantık dağıtılırken en son sıradakilere niye müsrif davranmadın?
Alp
26/08/14 17:43
Birkez daha yazıyorum aynı yorumu.Avruba ülkeleri kendi kuyularını kendileri kazdılar.Yıllarca ülkelerinde yaşayan yahudilre hayatı dar ettiler.Ve en sonunda topraklarından soykırımla birlikte kovdular.Halbuki yahudiler kadar yaşadığı ülkenin kurallarına bağlı ve faydalı olan başka bir azınlık yok.Bilimde,sanatta,ticarette vb. birçok alanda zarardan çok yararımız dokunmuştur ama bunu görmediler.Şimdi yerimize aldıkları İslamcılara alışmaya baksınlar :) Sürkli tüketen,hiçbir bilimsel yada teknik konuda faydası olmayan, olmadığı gibi birde yaşadığı ülkelere kendi dini inançlarının katı kurallarını getirmeye çalışan bu canlılara her baktıklarında yahudi ulusuna yaptıkları eziyetleri akıllarına getirsinler.Bu zararlı islamcılar batı ülkelerinde her can aldığında,her eylem yaptığında,şeriat diye bağırıp bayrak yaktığında kendilerine hiçbir zararı dokunmamış olan yahudi ulusunu hatırlasınlar.Ve ülkelerini çekirge sürüsü gibi saran bu yaratıkların ilahi bir ceza olduğunu anlasınlar.
hayim
26/08/14 11:32
Samir islamın en doğru inanç olduğuna inandığına çok memnunum. Ne var ki, o beğenmediğin gruplar asıl Müslüman olarak kendilerini ve seni kafir görüyorlar. Oralara İslam ülkesi diyenler de onlar. Sanki bütün dünya sana haksız davranıyor. Mazlum rolünü oynama! Adın kirleten birileri var ve senin umurunda değil! Fakat damgalanmak istemiyorsan git onlarla savaş. İsrail ve Yahudiler inan senin düşmanın değil. Bu ne biçim mantıktır? Adam yanıbaşında İslam adına binlerce kişiyi kesiyor, zulmun görülmemişini yapıyor, sen bana yanlış bilgiyle konuda, duyduğun inandığın "onlarca peygamberini katleden bir güruha mensup olduğunu hatırlatırım" diyorsun. Yani gözünle gördüğün kulağınla duyduğuna değil, arapça kaynağını bile kendin okumadığın, tercümesine güvendiğin bir şeye inanıyorsun!!!! Al benden de bir hatırlatma: Son yüzyılda milyonlarca adamı katleden insanlarla aynı dindensin (bunun ben söylemiyorum, kendileri söylüyorlar). Belki söylediğinde haklısın. Kusur İslamda değil insanda. O zaman git önce kendi insanını düzelt sonra bana gel.
Alp
26/08/14 11:19
Neden benim yorumlarım hiçbir şekilde yayınlanmıyor görünmüyor ? :( Bu haberle ilgili çok güzel bir yorum yapmıştım ama yok.
samir
26/08/14 04:40
Yehuda Beit islamın en doğru inanç olduğu konusunda yanılmıyor ısrarla tekrarlıyorum!islam ülkesi diye adlandırdığınız yerlerde yaşanan vahşetler islamın kusuru değil islam dinini yaşamayan bilmeyen yada islam diye farklı fikirler enjekte edilen cahil halkın kusuru belkide suriyede olduğu gibi DÜNYAYA YÖN VEREN KARANLIK GÜÇLERİN FİTNESİDİR KUSURLU OLAN.her zaman tekrar etmekte fayda görüyorum KUSURLU OLAN İNSANDIR İSLAM DEĞİL!!!...bana hitap şeklini beğenmediğim zıpçık birinin tarihte onlarca peygamberini katleden bir güruha mensup olduğunu hatırlatırım..lütfen öz kaideisi insan ve merhamet olan islam dinini hangi güçler tarafından kurulup kime hizmet ettiği belli olmayan el kaide ve ışid gibi ne idüğü belirsiz cani vahşi örgütlerle yanyana getirmeyin vicdanınıza rağmen hala böyle düşünüyorsanız ya karanlık odakların islam düşmanı sözde müslüman ajanların esiri olmuşsunuz yada bizzat bu aşağılık oyunun figüranlarındansınız.
Alon
26/08/14 02:17
Sayın Adınız ..... Boşuna cevap veriyorsunuz..Müslümanlara göre onlar en kusursuz, onlar allahın sevgili kulları, onlar ne yapsa doğrudur, Kafa da keserler , soğan da doğrarlar...Birbirlerini de gırtlaklarlar ,4 kadınlada evlenirler..O haram şu haram diyerek gayrimüslimlere demediklerini bırakmazlar..Ama gayrimüslimlerin icatlarını kullanarak taş devrinde kalmadıklarını unutmazlar.. Şimdi sor bunlara, islam ülkeleri neden dünyanın en geri kalmışları ...Cevap hazırdır...Derler ki,,,eeee emperyalist güçler gelişmemizi istemiyor...E be kardeşim siz beyin özürlü müsünüz ?? Neden müsaade ediyorsunuz geri kalmanıza ?? Hani allah yanınızdaydı ?? Yani anlayacağın, bunlar işin kolayını bulmuş..İşin içinden çıkamıyorsan yap bir komplo teorisi ona inan..Çünkü kendilerini eleştirmezler, eleştirilmektende nefret ederler..Yağmur az yağar, yahudi işi, etrafı sel götürür, yahudi işi..Karnı ağrır, yahudi işi..Millet hırsıza karşı ayaklanır, yahudi işi..Ama doğruyu söylemek gerekirse bu söylemlerle iyi oy topluyorlar...Neden mi ??? Kazma istemediğin kadar...
Adınız
25/08/14 19:37
samir oğlan, inan ki sen yazdın mı dayanamıyorum ve hemen klavyemin başına oturuyorum.de ki islam kusursuzdur, diğer iki din kusurlu mudur? Milyonlarca İslam dinine mensup o zaman niye birbirlerini öldürüyorlar. Bu kişiler kusursuzluklarından mı kaynaklanıyor bu yapmış oldukları katliamlar?. Yani senin dünyada işid doğru,el kaide doğru,terörist hamas doğru,bako haram doğru,cancavit doğru,el nusra doğru bir tek Yahudi doğru değil.yaaa şamar oğlan pardon samir oğlan bizle dalga mı geçiyorsun?
Hayim
25/08/14 19:36
Samir Hasturke teşekkür et. Sİyonizm ırkçılıktır, İsrail Hitlerden beterdir diyen bir başbakanın suyuna gitmenize rağmen hala Türkiyeyle dostluktan bahsediyor ve yanlış bildiklerini düzeltmeye çalışıyor.Avrupalı senin dinin hakkında böyle düşünüyorsa etrafında git sende onları düzeltmeye çalış. Kafanı kuma gömme. Avrupalı etrafında İslam diye bu müsveddeleri görmüş. Ha diyebilirsin ki ben kafamı kuma gömeyim bilmeyeyim. senin bileceğin iş.
Yehuda Beit - Halachmi
25/08/14 17:04
Sayin Hayim Yukaridaki makale hakikatleri tum ciplakligiyla belirtiyor. Yorumunuzda cok dogru bir yorum. MAALESEF asagida yorumu olan SAMIR bey cok yaniliyor. ISLAM en dogru inancmis,galiba hakikatleri goremiyor. ISLAM ulkelerinde bu Islamcilar yuzunden ne vahsetler yasandigini goruyoruz,guya din ve ALLAH adina kendilerinden olmiyanlari ,hatta musluman olupta kendi goruslerine gore yeterince Musluman olmiyanlari koyun kesermis gibi kesip biciyorlar. Birde utanmadan bu vahsetleri ALLAH'in adina islediklerini soyluyorlar. Bu yetmiyormus gibi kendi ideolojilerini Musluman olmiyan Avrupa ulkelerinede uygulamak istiyorlar ,Avrupa zamaninda uyanmazsa bunlar ilerde dahada azitip bu ulkelerde Orta doguda yaptiklarini uygulayacaklar,bizden soylemesi, hayat yerine olumu kutsayan (HEM'DE ALLAH ADINA) bu gozleri kan burumus dinciler isledikleri insan olamazlar ,hemde insan disi suclar yuzunden bunlar ancak seytanin ogullaridir,suclari islerken ALLAH'in adini agizlarina almasinlar,ALLAHU EKBER yerine SEYTANI EKBER desinler.
samir
25/08/14 15:53
sen ne anlatıyorsun hayim ”. İslam faşist bir ideolojidir.''diyen insan müsvettesinin ropörtajını yayınlayacaksın sonrada TÜRKİYE israil arasında dostluk köprüleri oluşturmayı hayal edeceksin geçin bu işleri geçin.
ALI
25/08/14 14:21
Ben müslüman bir aileden geliyorum ve türküm Avrupada yasadigim icinde korkusuzca düüsüncelerimi buraya yaziyorum...Türkiyede yasasaydim,,basiam cok sey gelirdi,,,bu siteye yazdiklarim icin,,, soruyorum kusursuz olan islamsa..İslam gerçekten barış diniyse, Beni Kureyza katliamı nedir ...???esir alinan kafir erkeklerin kafasini kesmek,,,cocuklarini esir pazarinda satmak..kadinlarinin irzina gecmek,,,seriata uygundur,,,kimse bunu inkar etmesin,,,yakin bir gelecekte avrupanin cok yerinde Tedbir alinmazsa Beni Kureyza Katliamı gibi kanli olaylar yasanacaktir,,,müslüman bir aileden gelen biri olarak uyarimi yaptim,,benim vicdanim rahat top sizde avrupali siyaset adamlari...
Hayim
25/08/14 05:16
Samir herkesin inancı kendine! Sorunlu insanları icraatlarını İslama mal eden bu yazarlar değil hastürk değil ta kendileri!!! Bu yazara veya hastürke kızacağına git bu adamlarla savaş! İsrail deyince mangalda kül bırakmıyorsun, BU ADAM SENİN DİNİNİ YANLIŞ TANITIYOR! Burada yazılanlar yanlış diyorsan ortaya çık söyle. Eğer doğru diyorsan bunları sana gösteren hastürke teşekkür et, ve enerjini İsraili yermek yerine bu adamları durdurmaya yönelt. Kafa kesen ingiliz diye İŞİD de - hiç olmazsa kendi inançlarına göre - Müslüman yok değil. Tam tersi. O ingiliz de müslüman !!!
samir
25/08/14 02:57
KUSURSUZ OLAN İSLAMDIR!!! sorunlu insanların hatalı icraatlarını islama mal etmek gibi aşagılık bir kampanya yürütülüyor dünyada ve hasturk olarak sizde bu duruma destek vermekten büyük zevk alıyorsunuz.kafa kesen ingiliz alman bilmem ne bela ışid militanlarını önce müslüman gibi gösterip vahşi bir hayvan gibi insan kesmesini islamın kabul ettiğini ve müslümanların insanlara vahşet uygulamaya meyilli kişilermiş gibi gösterilerek İSLAM=VAHŞET ALGISI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ yada böyle yapanlara bir şekilde destek oluyorsunuz!!! KUSURSUZ OLAN İSLAMDIR VE CANINDAN MALINDAN NAMUSUNDAN EMİN OLABİLECEĞİN İNSAN GERÇEK BİR MÜSLÜMANDIR.

Haber Merkezi