Haber Merkezi

24/03/12

İlham kaynağımız, ulu önderimiz, din kardeşimiz ....

İlham kaynağımız, ulu önderimiz, din kardeşimiz halifemiz büyüğümüz ağabeyimiz yol gösteren fenerimiz önünde saygıyla eğiliyorum.

 

 

Dik durdunuz. Mazlumun yanında yer aldınız.

 

 

Bu satırları yakında ulaşacağım, şehitlere vaadedilen 72 bakireye doğru yol alırken yazıyorum. Önderliğin ve himayen sayesinde bir sürü aptal gavur da  artık bize hak veriyor. Sayende "Gazze'deki direnişçiler asla terörist değildir. Onlar topraklarının korunması mücadelesi veren direnişçilerdir." fikrini yavaş yavaş gavurlar da benimsiyorlar. Gazzeyi ele geçirirken bizimle aynı fikirleri paylaşmıyan din kardeşlerimizi damdan attığımızı unutturduk. Gazzeyi kendi halkımıza, kadınlarımıza, aynı fikirde olmayanlara cehennem yaptığımız kimsenin umurunda değil. Siyonist düşmanla mücadele bunlardan daha önemli. 

 

Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Komisyonu da nihayet topraklarımızı savunduğumuzu anlıyarak Siyonist askerlere yaptığımız roket saldırılarını topraklarımızı korumak olarak görüp, bize karşı tek laf bile etmiyorlar. Tam tersine, imanımıza kuvvet kazandırarak Siyonistlerin yerleşimlerini soruşturma komisyonu kuruyorlar.  

 

Dik durdunuz, eğilmediniz Fransada Siyonistleri öldürmemi Filistin Yönetimi başkanı bile kınadı. Siz taviz vermediniz ve sessiz kaldınız. Bu duruş bizi güçlendirir.

 

Haklı mücadelemizde tüm İsrail askerlerini tek tek öldürerek Kudüsü kurtaracağız. Sizi ve diğer bütün büyüklerimi Kudüste namaz kılarken görmeye çok az kaldı.

 

Saygın Ağabeyimiz. Son bir senede öldürdüğümüz Siyonist askerleri size ithaf ediyorum. Sizin de uygun gördüğünüz gibi, 0 - 100 yaşı arası her Yahudi Siyonist askerdir. Biz bunları öldürerek , buyurduğunuz gibi topraklarımızın korunması mücadelesi veriyoruz.

 

En derin şükranlarımızla

 

Şehit Muhammed Merah.

 

 

 

 

                                  

                           Siyonist askerler: Miriam 8 yaşında. Arye 6, Gabriel 3.

 

 

                  

                    18 Ağustos 2011 - Mısır İsrail sınırında öldürdüğümüz

                                  24- 60 yaşları arası İsrailli askerler

 

 

                           

                                               18 Nisan 2011.

                       Gazzeden okul otobüsüne açtığımız tank savar 

                       ateşiyle öldürdüğümüz 14 yaşında Siyonist askerViflic

 

 

             

                                    11 Mart 2011 - Itamar. Sağ altta 3 aylık Siyonist

                                                  asker Hadas Fogel

 

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
Adınız
09/09/14 04:09
gidip kendi ülkenizde yaşayın. yani amacınız ne herkes yahudimi olsun olmuyorsak ne yapacaksınız size tapınalımmı amacınız ne. hem türkten yahudi olmaz bud NEYİN NESİ
Adınız
01/05/13 01:57
dalga geçin daha AZAP VAR KUL HAKKI VAR büyüklük ululuk ALLAHA mahsustur,siz yahudiler kendinizi ne zannediyosunuz kimse kimseden üstün olamaz üstünlük TAKVA ile olur(alon a) ithafen vede tüm okuyup 1 şey anlayana yazdım,kimmiyim 1 kul.
Alon
25/11/12 21:48
Sema ??? gökten kemik yağmaya başladı mı ?
sema
13/11/12 08:34
Bu dünyada ne yaparsanız yapın Kuranda azabı satın aldığınızı buyuruyor Allah.Tüm dünyayı aldatsa aldatsanızda Allahı'ı kandıramazsınız.Azabınız bol olsun.(Yayınlanması gibi bir amacım yok.Okuyun yeter)
Adınız
14/05/12 19:30
o zaman niye kıskanıyon yusufçuk
yusuf
12/05/12 13:06
hepimiz amerikalı olmak istemiyoruz.bu çok saçma sapan bir fikir amerikada 4 milyon insan sokaklarda konteynerların yanında uyuyor.kimsenin yahudi olmak istediğini sanmıyorum.herkesin olmak isteyeceği tek şey var zengin olmak,ama bu istek hiç bir zaman zenginlere karşı nefret edilmesine neden olmuyor.kalkdıki aranızdan bazı keklikler ama biz yahudiyiz biz çok zenginiz felan diyecek onu külahıma anlatın birleşik arap emirlikleri yada katar gibi ilsma ülkelerinde kişi başına gelir sizin 2 katınız,niye onlardan nefret etmiyor kimse yada arap olmak istemiyor.herşeyiniz çelişki yumağı:)
fuller abraham ben gerhon
31/03/12 00:45
filistinli.!!!! sen SIYONIST MIKROPLARA KURBAN OL EMI.....
Adınız
29/03/12 05:52
batılı ve doğulu politikacılar bir yahudi teröristler tarafından katledildiğinde "üzülüyoruz ammma gazze de" diyerek başlayan ve gazze deki olayları vurgulamak zorunda kalan bir özür kompleksi içindeler.ancak bir gazzeli öldüğünde ise "evet ama israil deki veya fransa daki teröristler tarafından katledilen çocuklar..." diye söylemlerine başlamazlar.bunun nedeni nedir iliyormusunuz???Yahudi düşmanlığı.Ruhlarına iliklerine kadar işlenmiş olan yahudi düşmanlığı.veya başka deyimle kıskançlığı.hani hepimiz amerikalı olmak isteriz ya olamayanlar da amerikan düşmanıdırlar.bu da ona benziyor.
Alon
28/03/12 17:52
Aşağıdaki sazana !!!! Katlancan
Filistinli
26/03/12 16:42
Siyonist Virüs lerine netceeez?
fuller abraham ben gershon
25/03/12 21:11
tum arap mikroplarını ISRAEL den kovuncaya kadar mucadeleye devam YERUSHALAYIM ETERNAL CAPITAL OF ISRAEL

Haber Merkezi