Haber Merkezi

05/05/15

Kuş Gribi Yahudi işi

Antisemitizm propagandası, her sene ona korumasız bir şekilde fazla maruz kalan insanlardan bazılarını aynı güneşin altında fazla kalanlar gibi vurur ve saçmalamalarına neden olur. Bu sene de, daha sıcaklar başlayıp yaz gelmeden bundan nasibini alan Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Bandırma Şubesi eski başkanı İhsan Turgut.

Bandırma haber’in verdiği haber aynen şöyle:

İhsan Turgut: “Kuş gribi Yahudi işi”

-Önder BALIKÇI-
Eski MÜSİAD yöneticisi Turgut:
“Kuş gribi Yahudi işi”

                                                          

Müstakil Sanayiciler ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Bandırma Şubesi eski başkanı İhsan Turgut, Edincik’te yaşanan “Kuş Gribi” olayının, organize “İsrail işi” olduğunu öne sürdü. 2006 yılında da yine bölgemizde çıktığı belirtilen “Kuş Gribi” salgınında binlerce kanatlı hayvanın yok ediliğine dikkati çeken Turgut, şunları söyledi:
“Bu durumda İsrail ve İngiltere parmağı olduğuna inanıyorum. Çünkü artık insanların organik ürünlere, organik tarıma, köy tavuğuna yöneldiği bir ortamda İsrail ve İngiltere’nin gönderdiğini düşündüğüm bir virüse bağlı şekilde yine tüm bölgede karantina uygulanırken, binnlerce kanatlı hayvan imha ediliyor. Bu bir Yahudi oyunudur. İnsan, hastalandığında ne yapılır? İlaçla veya başka şekillerde iyiliştirilmeye çalışılır. İnsanların hepsi yok edilmez. Aynı durum hayvanlar için de geçerlidir. Hasta hayvan iyileştirilmeye çalışılmalıdır, tümüyle yok edilmek yerine. Bu durumda uygulanan karantinayla ve binlerce kanatlı yok edilerek yine gariban köylü mağdur edilmiş, organik tarım ve hayvancılık darbe almıştır.”
Turgut, yıllar önce de tavuklarda bu çeşit hastalıkların görüldüğünü, hatta hastalanan tavuğun kesilip yenmesinden sonra kümesin kireçlendiğini sözlerine ekledi.

https://www.bandirmahaber.net/ihsan-turgut-kus-gribi-yahudi-isi/

 

Kimbilir? Belki İhsan Turgut'un hakkı var. Yukarıdaki Kuş gribi virüsünün resmine dikkatle bakanlar altı köşeli yıldız bile görebilirler.

 

Sayın İhsan Turguta acil şifalar dilerken, bu derin gözlemi aşağıdaki diğer incilerin yanına yerleştiriyoruz.  Ayrıca, daha önce köpek  balıkları, sincaplar, ve kuşları casus ve saldırgan eğitmekle ün salan İsrailin virüs eğitiminde de başarılı olduğunu sayesinde öğrenmiş oluyoruz.

Türkiyede Antisemitizm yoktur diyenlerin dikkatine.

 

Haber : Elazığ'daki kuş İsrail ajanı mı? haberi

www.internethaber.com/elazigdaki-kus-israil-ajani-mi-...
Translate this page
Jul 26, 2013 - Elazığ'ın ağın ilçesinde köylüler doğada bir kerkenez kuşu buldu. ... Fırat Üniversitesi Hayvan Hastanesi'ne götürülen kuşun röntgeni çekildi. .... Yılmaz Özdil: 
 

16 Oca 2011 ... İki ay önce Mısır turizmine büyük bir darbe vuran köpekbalığı saldırılarının arkasında da İsrail istihbaratının olabileceği, bizzat Mısırlı yetkililer ...

6 Ara 2010 ... Mısırın Kızıldeniz kıyılarındaki tatil köylerindeki köpekbalığısaldırılarının nedenleri.

İSRAİL AJANI PELİKAN YARALI OLARAK ELE GEÇİRİLDİ!.. İsrail'deki İbrani Üniversitesi açıklama yaparak, kuşların göç yollarının takip edildiğini,casusluk .
..

24 May 2012 ... Tarım Bakanlığından yapılan açıklama tüm soru işaretlerine son noktayı koydu. İsrailli kuş temiz... Artık Türkiye derin bir nefes alabilir...
www.hasturktv.com/israilde_gundem/3679.htm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin

Haber Merkezi