Haber Merkezi

11/08/14

Yahudi Saplantısı

Ali Tosun

Kaynak: 59haber

 

 

Bazı kişilere göre dünyada iyi ne oluyorsa Yahudiler yapıyor. Hiç olmazsa destek oluyor, en azından göz yumuyorlar. Yav hiç bir şey yapmasalar ses çıkarmıyorlar canım, neden anlamıyorsunuz?

Bu kişilere göre, süper hizmetler veren bir hastane mi var? Sahipleri kesin Yahudilerdir.

Mükemmel işleyen bir iş planı ve herkesin kazandığı, kimsenin zarar görmediği bir iş modeli mi var? Mucidi kesin Yahudilerdir.

Başarılı şirketler, güzel hizmetler yapan vakıflar, dernekler, dünyanın her yerinde takdir toplayan "barış köprüleri kuran" Türk okulları, güzel şarkı söyleyen şarkıcılar, mükemmel çalışan bilgisayarlar, teknoloji harikası arabalar hep Yahudi ürünüdür. Başka kimse bir şey beceremez.

Güya Yahudileri kötülüyorlar, ama onlar konuştukça siz Yahudilere hayranlık beslemeye başlıyorsunuz. 

"Almanlar nasıl oldu da birinci dünya savaşından sonra, hangi ara toparlandılar da 2. dünya savaşının zorlu devleti olacak bir devlet yarattılar?"

"Yahudiler kurdular. Yahudiler yardım etmeselerdi olmazdı."

"Peki 2. dünya savaşından sonra sadece 15 senede nasıl oldu da fakir ülkelerden işçi isteyecek hale geldiler?"

"Yahudiler kurdular."

Allah Allah?

Güney Kore? Japonya?

Hepsini Yahudiler kurdular.

Yav bu ülkelerin insan hakları, hukuk sistemi, eğitimi, doğruluğu dürüstlüğü dünyaya örnektir...

Yahudiler abi...

Tamam Abi de, o zaman iki şey oluyor.1- O zaman bu Yahudiler iyi insanlar. Bırakalım Türkiye’yi de Yahudiler yönetsinler. Her ’’iyi’’şeyi onlar yapıyorsa, Amerika’nın bu kadar sağlam bir hukuk sistemine sahip olmasının, Almanya’daki doğruluğun, sanayileşmenin altında Yahudiler varsa, bırakalım Yahudiler yapsınlar abi her şeyi.

2- Her ülkenin başarısında Yahudi imzası varsa, son on yıldaki sözüm ona başarınızın altında da Yahudi desteği var demektir. Başbakanınız daha Başbakanlığının bidayetinde Yahudi üstün cesaret ödülü aldı ve BOP Eşbaşkanı olmayı kabul etti. Demek ki sizin arkanızda da Yahudiler var...

Beceriksizliklerinize kılıf bulmak için Yahudilere sığınmayın.

Yahudi saplantısının bir başka göstergesi daha var.

O da "Nerede bir kötülük varsa yapanlar Yahudilerdir" düşüncesi...

Müslümanlar kötülük yapar, onlar kötü değildir, Yahudiler kandırmıştır.

Işid kan döker.

Yahudiler yaptırmıştır.

Müslüman yolsuzluk yapar, hırsızlık yapar. Milletin malını çalar. Suçu tespit edilip operasyon yapılır.

Yahudi tezgâhıdır

Allah Allah?

Kötülük ve iyilik Yahudilerin tapulu malı mı? Yani sizler kötülükten arınmış, kutsanmış, melekvari insanlarsınız da, kötüler hep Yahudi, öyle mi?

Şu "içi boş" faşistçe, bırakın Müslümanlığı, insanlıkla bile ilgisi olmayan ezbere Yahudi düşmanlığından tiksinti duyuyorum.

Filistin’de, Filistinlilere zulmeden Yahudi ile, Müslümana müşrik diyerek ırzı, malı, kanı helaldir diyen şerefsizler arasında tırnak kadar fark yoktur. Zalim ve alçak kim olursa olsun, hangi dinden olursa olsun zalim ve alçaktır! Yezid zalim ve alçaktır ve Yahudi değildir!

Üstelik, adı Müslüman olan bu alçak zalimler sayesinde İslam dini, acımasızlığın, vahşiliğin, merhametsizliğin, barbarlığın dini gibi gösterildi dünyaya. Ama onlar bağlamaz ki, onlar Yahudi piyonu diyeceksiniz.

Hayır, ben Türkiye’de eline fırsat geçirse Işid’in yaptığından fazlasını yapacak acımasız zalimler tanıyorum...

O yüzden Yahudiler kandırmıştır, Yahudiler teşvik etmiştir saçmalıklarını, sadece saçmalıklardan ibaret sözler olarak görüyorum.

Yahudileri suçlayarak, Yahudilere çatarak, zayıflıklarımız, beceriksizliklerimiz, dünyaya meyletmemiz, makamı mansıbı, rahat koltukları sevmemiz, kadınlara düşkün olmamız, para ve dünyalık karşısında birilerinin önüne yatmamız gibi zaafiyetlerimizle yüzleşmememiz bizi daha da başarısız, beceriksiz ve iğrenç yapar.

Kendimizle yüzleşmemiz gerekiyor, hem de hemen, derhal!

Yahudilere, Amerikalılara, İngilizlere yeteri kadar suç attık, kendi pisliklerimizi onları suçlayarak yeteri kadar örttük.

Hayır, elbette masum değiller. Elbette kötülükleri, oyunları, desiseleri var.

Fakat biz kendimize bir bakmamız lazım. Biz doğru insanlar mıyız? Biz, "işte Müslüman bu!" dedirtebiliyor muyuz? Necm Suresinde ’’Nefsinizi övüp övüp temize çıkarmayın’’  buyuruluyor,  biz ise nefsimizden gayri  herkese pislik atıyoruz.

Bizi görenler edebimize, nezaketimize, yumuşak huylu oluşumuza aşık oluyorlar mı?

Hayır!

Bence daha çok nefret uyandırıyoruz.

Bırakın el alemi, dindarlardan ben nefret etmeye başladım. Toplumdan kaçıyorum. Hasan Fehmi Özer gibi solcularla takılacağım sonunda.

Kabahatli biziz hâsılı.

Haybeye ötekine berikine çatmayalım.

Hemen, derhal kendimize bakmamız lazım.

Ey akıl sahipleri!

Hiç bir şey Allah’ın izni ve bilgisi dışında olamazsa, ki olamaz, bu belalar, bu musibetler başımızdan neden hiç eksik olmuyor, artarak devam ediyor, ibret almamız ve kendimize çeki düzen vermemiz için daha ne yaşanması gerekiyor?

İslam terör dini oldu, daha ne musibeti bekliyorsunuz? Bundan büyük musibet mi olur?

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin

Haber Merkezi