Haber Merkezi

07/01/11

Türkiyedeki Hitler sevgisi

 

                             
            Efsane lider Adolf Hitler sabrımız kalmadı ruhunu gönder


05.01.2011 - Hitler'e mektup yazan Türk'e para cezası – Ensonhaber.com

http://www.ensonhaber.com/hitlere-mektup-yazan-turke-para-cezasi-2011-01-05.html

« Hitler'e 'Niye bütün Yahudileri öldürmedin?' diye mektup yazan Bülent I. adlı Türk vatandaşına para cezası verildi!
Alman diktatör Adolf Hitler'e "Niye bütün Yahudileri öldürmedin?" şeklinde mektup yazan Bülent I. adlı Türk vatandaşı 2400 Euro para cezasına çarpıtıldı. Mektubu Facebook'ta yayımlayan Türk'ün adresi ve işyerini tespit eden mahkeme, paranın ödenmemesi halinde 40 gün hapis cezası talep etti. Almanya'nın Frankfurt kentindeki idare mahkemesi sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta Adolf Hitler'e hitaben kaleme alınan mektubu yazan Türk vatandaşı Bülent I.'yi para cezası ödemeye mahkum etti. »


Almanya medeni memleket, nefret suçu işleyenlerin peşini bırakmıyor. Türkiye’de ise durum vahim. Vatandaşı, gazetecileri, talebeleri susturmayı iyi bilen « ileri demokrasiciler » asağıdaki pislikleri ne zaman temizleyecekler ?

 

http://cevaplar.mynet.com/soru-cevap/hitler-bir-gun-yahudileri-oldurmedim-diye-bana-kizacaksiniz-sozunu-nasil-buluyorsunuz/70427  (Ulasım : 6.1.2011 – 18 :50)

Hitler bir gün Yahudileri öldürmedim diye bana kızacaksınız sözünü nasıl buluyorsunuz?

[Cevaplardan bazıları]
- hitler böyle bir kelime etmemiştir. hitleri savunmak aklı başında olmamak demek değildir. bugünkü almanyanın yegane mimarı bizzat kendisidir. kimi iyilikle kimi kötülükle hizmet eder vatanına cezası allahın ama almanlar hitlere borçludur. ve mustafa doğru diyor yahudi soykırımı bir politik yorumdur. ölen zengin yahudi yoktur...
- Arkadaşlar 2. Dünya Savaşı'nda yaşandığı ileri sürülen yahudi katliamı büyük bir yalandır.
- keşke kökünü kazısaydı, hitlere çok kızgınım...

 

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.php?f=3&t=2138&start=135  
(Ulasım : 6.1.2011 – 19 :00)

Adolf Hitler "Führer"
«Führeri bu ülkede yanlış tanıtan insanlar var! Führeri bu ülkede cani, faşist, soykırımcı, katil, sabuncu gibi tanıtan insanları kınıyorum. Hitler bu acuna gelmiş 3 yüce kişilikten biri. Birincisi elbette M.K Atatürk, ikinci Hitler ve Musolini. Bu üç kişilik ulusların ilerleyişlerini bildiren insanlar. Niçin Türkiye'de böyle yüce kişilikleri cani olarak tanıyorlar? Führerim gelecekte öldürmediği her Yahudi için küfür edeceğimizi söyledi. Haksız mı? Bana hayatı boyunca Yahudilere küfretmemiş bir insan gösterin. Haksız mıyım? Yüce Führer Hitler, bu bilinci insanlara sağlayan saygı değer bir kişilik. Aksini iddia eden! Olmamalı... Hitlerin de dediği gibi, bize karşı çıkan kendinin ölü olduğunu kabul etsin!.. »

 

«1. Führerim kimseyi katletmedi, Savaş şartlarında kendisini zorlayan yahudileri sabun yaptı. Bunun anormal bir tarafı yok...


2. II. Dünya Savaşı zamanına, yani çağın şartlarına göre hareket etti ve çok doğru bir şey yaptı.
3. Yahudiler hiçbir yerin yerli halkı falan değiller. Filistin'in onlara hediye edilmesi saçmalıktır.
4. Führerim gidip başka yurdun halkını sömürmedi. Kendini savaşta engelleyen, direkt kendi Yahudi halkını gerekçe yaptı.
5. Türkiye'de Führerimi yanlış öğreten kurumları kınıyorum, tekrar, tekrar... »

 

http://www.maxicep.com/turk-ve-dunya-tarihi/hitler-neden-yahudileri-secti-252177.html (Ulasım : 6.1.2011 – 19 :14)

 « siyonistler yahudileri filistin topraklarına getirebilmek için hitler'i başa getirdiler.başa gelen hitler sadece ve sadece yahudilere hizmet için vardı ve hizmetini de en iyi şekilde yerine getirebilmek için canla başla çalıştı.soykırım hitler aracılığıyla yapılıyordu ve yapan da yahudilerden başkası değildi.hitler yahudilere hizmet eden bir köpekti. »

http://www.facebook.com/group.php?gid=100149228788#!/group.php?gid=100149228788&v=wall      (Ulasım : 6.1.2011 – 19 :45)

« RUHUN ŞAD OLSUN ADOLF HİTLER...NE KADAR DA İLERİ GÖRÜŞLÜYMÜŞSÜN,BU KAHPELERİN NE BOK OLDUĞUNU O ZAMAN GÖRÜP GEREĞİNİ YAPMAYA ÇALIŞMIŞSIN.İNSANLIK SENİN KIYMETİNİ YENİ YENİ ANLAYACAK VE SANA İADEİ İTİBARDA BULUNACAKTIR... »

 

 


FACEBOOK SİTELERİNDEN BIRKAC ÖRNEK

 


 

"Ellerine Ssağlık Hitler keşke hepsini Sabun yapıp kullansaydın...."


 

 

"Adolf Hitlerin yarım kalan işini tamamlamak isteyenler(Kahrolsun İsrail)"


 

"Adolf Hitlere saygı duyuyorum"


 

"Adolf Hitler dön geri yakacak itler bitmedi"

 

Alegresse Delail

Please enter the text shown in this picture:

Küfür, hakaret, ırkçılık ve nefret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır. Lütfen kişilere saygılı olun ve fikirlere cevap verin
Nasyonel Sosyalist
16/06/15 22:13
Hitler olmasaydı dünya Ingilizlerin Fransızların Rusların Yahudilerin olurdu.Hitler hepsiyle savaş etti.İyi de etti.Tüm dünyayla harp edebilecek tarihteki en cesur liderlerden biriydi.Hitler bilimde sanatta da ileri götürdü dünyayı.O kadar Yahudiyi öldürmesine gerek yoktu keşke gemilere yollayıp Filistine yollasaymış.
Hayim
16/11/12 00:01
Bana "Filistin toprakları" nın neresi olduğunun söyleyebilir misiniz? İSrailin işgal etmiş olduğu Filistin devleti hangi sene kuruldu?
Hayim
15/11/12 23:51
Neyse ki yazılanlar apaçık aşağıda kimin ne dediği ortada :) Rumlar ermeniler ve Yahudilerin zanaatları zamanında çok değişikti. Kurtarmaya gelince... şu linke bir göz atın http://www.hasturktv.com/yahudilik/2295.htm isterseniz daha geniş bilimsel olanlarını da sunabilirim. II dünya savaşında Türkiyede tek bir yahudi yakılsaydı yakan savaş suçlusu olurdu. Ben bunu iddia etmedim, sadece krematoryumların olduğunu - ki siz de kabul ettiniz. Katır birliğine gelince...Bu Osmanlı Yahudilerinin yaptığı birşey değil, Osmanlıya düşman ülkelerdeki Yahudilerin yaptıkları. buun yüzünden Yahudileri vatan haini ilan temek gülünç. Şehitler sayısını tam olarak bilmiyorum, araştırır bakarım. Fakat yanılmıyorsam Osmanlıda Gayri müslimler askerlikten muaftı, ancak gönüllüler giderdi. Araştıracağım. Sorularınıza cevap verdiğimi sanıyorum. Neden Yahudiler sevilmez diye sordunuz, Türkiyeden başlayalım demiştim. Türkiyedekiler neden sevilmezler acaba? Meyva veren ağaç taşlanır lafı size birşey hatırlatıyor mu?
Zeitgeist
15/11/12 21:02
Bu arada o kadar çok şey sormuşsunuz ki ben onlara cevap verirken kendi soruma cevap alamadığımı fark etmemişim. Anlaşılan geciştireceksiniz bu arada sitede sizden başka yahudi yok heralde çünkü kimse cevap vermiyor.
Zeitgeist
15/11/12 20:36
Sayın Hayim ben ortadoğu da yahudi düşmanlığı yoktur demedim,Avrupa ile kıyaslarsak daha azdır dedim. Türkler İspanyadaki yahudileri kurtarmadı tamamen çıkar amaçlı işine geleni yaptı demişsiniz.O kadar Ermeni ve de Rum nufus varken zanaat ve ticaret yahudilere mi kaldı, tamam kabul ediyorum elbetteki faydaları dokunmuştur ama sırf bu yüzden birileri kurtarılmaz.Bu tamamen vicdanidir. Krematoryum meseleside şudur dönemin lideri İsmet İnönü Nazilere karşı göstermelik 3-5 krematoryum yaptırmıştır ama 1 TANE BİLE YAHUDİ YAKILMAMIŞTIR. Kurtuluş savaşından bal gibi haberim var Çanakkale savaşı ve 1. dünya savaşını Kurtuluş savaşından ayrı tutmam.Zira taraflar aynı. Çanakkale savaşında İngilizlerin yanında yer alan SİYON KATIR BİRLİĞİ. Haberiniz yoksa bu birlikten internetten aratınız. Bu arada yukardaki savaşlarda Türklerin yanında savaşan rum,ermeni ve yahudi vatandaşlar vardır ama ne yazık ki sayıları 4 haneli rakamlara asla ulaşmadı. 250.000 şehidin verildiği Çanakkale savaşında 105 gayri muslimin sayısı sizcede çok az değil mi? Ben anti semitist olmadığımı sizinle daha önceki bir tartışmamda dile getirmiştim.Ben sadece anti siyonistim yani;Yahudi halkı kendi kaderini kendi istediği gibi çizsin ama Filistin topraklarında değil.
Hayim
15/11/12 13:38
hadi başlayalım. Birincilik şüphesiz Avrupanın. Ama Ortadoğuda yoktur deme, duyan güler. 1940 - 1980 arası Arap ülkelerinden 800,000 Yahudi göç etti. Fazla sevildiklerinden değil. Aynı yıllarda Türkiyeden 100,00 kadar göç etti. Neden? Bir düşün. Şimdi iddialarına cevap: Türkiyede krematoryum yapılmıştı. Balat 'ta. İstersen resim göndereyim. İstersen sana 2. Dünya savaşında Akbaba dergisindeki karikatürleri de göndereyim, biraz tarih öğren. İkincisi, Türkler ispanyadaki Yahudileri KURTARMADI sadece işine geleni yaptı Yoksa oradaki müslümanları da kurtarırlardı. Yahudileri ülkeye getirerek zanaat ve ticarette ilerlnme sağlandı. Ayşe Hür e gelince, eğer yanlışı var diyorsan dök ortaya konuşalım. Kendi ailemden sana Trakya olayları, "işten çıkartılmalar, "vatandaş türkçe konuş" ve Varlık vergisi hikayeleri anlatabilirim. Yakın tarihte yapılan yardımları da anlat öğreneyim. Kurtuluş savaşından da haberin yok. Çanakkaledeki Yahudi mezarlığını gördün mü? Kulaktan dolma bilgileri buraya aktarman doğru değil. Fakat eğer "Cumhuriyetin ilk yıllarında azınlıklara kötü gözle bakılması gayet normal" diyorsan galiba ben boşuna dil döküyorum. Şimdi sen bana söyle. NEDEN YAHUDİLERE BU KADAR DÜŞMANSIN? SAKIN DEĞİLİM DEME! Veya de ki zımni olarak kaldıklarında sorunum yok. Ama eşit muamelesi istemesinler.
Zeitgeist
15/11/12 11:17
Türkiye'de krematoryum ya da gaz odaları hiç olmadı ki buradan başlayalım. Birinciliği bence Avrupa hak ediyor,Avrupa'da ki anti semitizm orta doğuda bile yoktur. Türkler tarihte İspanyadaki Sefaradi yahudilerini kurtararak üstüne düşen görevini fazlasıyla yapmıştır.Yakın tarihte yapılan yardımları söylemiyorum bile. Ayşe Hür'ün makalesi cumhuriyeti tamamen kötülemek başka bir şey değil.Ayşe Hür'ün Atatürk hakkındaki görüşlerini de biliyorum.Cumhuriyetin ilk yıllarında azınlıklara kötü gözle bakılması gayet normal,nedeni ise; kurtuluş savaşında kendi vatandaşlarımızla savaşmak zorunda kaldık. Neyse ben yine sorumu son kez sorayım NEDEN DÜNYA GENELİNDE GLOBAL BİR YAHUDİ DÜŞMANLIĞI VAR?
Hayim
15/11/12 01:47
Önce Türkiyeden başlasak anlamaya diyorum...sonra başkalarına geçeriz. Ne dersiniz? Türkiye dünyanın bir parçası değil mi?
Zeitgeist
15/11/12 01:13
Sayın Haim vere vere Taraf gazetesinden mi örnek verdiniz. Neyse zaten sorumuda yanlış anlamışsınız.Ben Türkiye'de ki yahudi düşmanlığından bahsetmemiştim.Ben tüm dünya genelindeki yahudi düşmanlığından bahsettim.
Hayim
13/11/12 12:23
Zeitergeist, bu soruna şu eklediğim makaleyi okuduktan sonra sen cevap verebilir misin? BU sadece bir örnek...Azınlık olmak hele hele değişik olmak kolay değil http://www.taraf.com.tr/ayse-hur/makale-cumhuriyet-in-azinlik-raporu.htm
Zeitgeist
11/11/12 23:38
Yahudi arkadaşlara bir sorum olacak acaba hiç öz eleştiri yapıyorlar mı? Neden kimse bizi sevmiyor? Çok düşmanı olan sıradan bir insan bile bu soruyu kendi kendisine sorabilir? Sahi neden yahudi düşmanlığı tüm dünyada var??? Tek bir kelime yada destansı bir anlatım ile cevap verebilirsiniz,yeter ki mantıklı olsun. Özellikle yahudi arkadaşlardan cevap istiyorum,karşıt görüşlerin ne dediğini noktasına virgülüne kadar biliyorum çünkü.
atilla
06/11/12 17:56
devletler sonsuza kadar ayakta kalmaz insanlar gibi hastalanır ölürler . yani devletimiz var biz herşeyi yaparız derseniz devletiniz zayıf düştüğü anda ozamanda güçlüler size her istediğini yapar !!! ( yok benim için şimdi önemli torunlarım ne halt olursa olsun mantığında iseniz uzun vadede kaybetmişler olarak tarihte yerinizi alırsınız ) şu mazlum politikası yapmayın bırakın artık
Büchern
13/07/12 14:21
Adolf Hitler in evinde 16.000 kitabı varmış..
Mig-29
24/06/12 00:09
"Hitleri durduran Amerika olsaydı ,Nazi askerlerinin mezrarının 3/2'si sovyet steplerinde olmazdı." ne yazıkki ruslar avrupayı faşistlerden temizleyememiş ama unutmayın suriyede de israil bu insan müsfettelerine destek veriyor.
yusuf
11/05/12 21:32
biraraya toplanmaları bencede gayet hoş olmuş.yok polonyaydı yok macaristandı almanyaydı aramaya gerek yok.anti-semitizm pusuda asıl amerikadaki 5 milyon yahudininde israile gelmesini bekliyor.allah yardımcınız olsun diyemiyeceğim.alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
Enük
12/04/12 13:43
Bir devletde toplanmak iyi gibi görünebilir önce...Ya yaniliyorsan ?Kim kalir geriye??
Tarihten bir yaprak
08/03/12 13:32
Acaba Adlf ün şu sözü gerçekleşiyormu?:"Ölümümden sonra ruhum Dünyayi saracak."
yehuda beit halachmi israel
19/01/12 11:55
Israel devleti olmadan evvel Yahudi dusmanlari Yahudilere istedikleri gibi her turlu kotulugu kolaylikla yapiyorlardi. Bugun artik bu kadar kolay olmadigi icin (Cunku kendimizi savunacak bir gucumuz var,Allah'a bin sukur) Yahudi dusmanlarinin yapabilecekleri tek bir sey kaldi Yahudileri asagilamak .Birakin istedikleri kadar havlasinlar.
Adınız
11/12/11 01:35
Bu hödükler ancak konuşur..Şahsen ben de çok iyi konuşurdum ama bu sitenin kuruluş amacına riayet etmek açısından susmayı tercih ederim...Yoksa bu hödüklerin tarihinden başlarım , kimyasına kadar giderim.. Tamam sustum bay moderatör !!!
yehuda beit halachmi israel
06/12/11 18:10
Boyle dusunen yaratiklara ne denilebilir. Allaha bin sukurler olsun yahudileri bu yaratiklardan koruyacak bir devletimiz var yoksa halimiz dumandi . Sebepsiz gudulen bu dusmanligi anlamak mumkun degil.Benden ancak bu yaratiklara allah akil versin demek duser.

Haber Merkezi